UKS "5" Zgierz

2021

2021

Zawodnicy klubu w 2021 r zdobyli

14 klas sportowych:
2 klasy I Kornel Kozak, Gabriela Kaźmierczak
2 klasy II – Martyna Wieczorek, Laura Bliźniak
10 klas III

Czterech chłopców i osiem dziewcząt w kategorii młodzików wystartowało Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików wygrywając zawody z dorobkiem 26 pkt we współzawodnictwie młodzieżowym.

Medale w konkurencji indywidualnej zdobyli: Krzysztof Bieńkowski zloty, Laura Bliźniak i Szymon Wojciechowski brązowe.
W konkurencji zespołowej chłopców złoty medal zdobyli /Krzysztof Bieńkowski, Szymon Wojciechowski, Paweł Kałczak, Stanisław Kardas

W konkurencji zespołowej dziewcząt – złoty medal wywalczył pierwszy zespół w składzie: Laura Bliźniak, Klaudia Konowalska, Julia Helińska, Katarzyna Kozubowicz.
Drugi zespół dziewcząt zakończył zawody tuż za podium na miejscu czwartym. Złoty medal w mikście zdobyli : Laura Bliźniak i Krzysztof Bieńkowski. dwoje zawodników Gabriela Kaźmierczak i Kornel Kozak/ uzyskało kwalifikację do 

Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w których zdobyli 1,25 pkt we współzawodnictwie młodzieżowym oraz miejsca : VII /Kozak/ i VIII/Kaźmierczak/ zespołowo. Kornel Kozak zajął 24 miejsce w końcowej klasyfikacji Pucharu Polski juniorów młodszych.
– w Mistrzostwach Województwa zawodnicy zwyciężyli w pięciu konkurencjach :

Martyna Wieczorek juniorki, Szymon Wojciechowski młodzicy, Laura Bliźniak młodziczkiPaulina Hofman i Marcel Lewandowski dzieci. Kornel Kozak III miejsce juniorzy młodsi.

nominację do kadry narodowej PZŁucz juniorów młodszych otrzymali :
Gabriela Kaźmierczak i Kornel Kozak. Do kadry narodowej juniorek powołano Martynę Wieczorek. w roku 2021 nasi zawodnicy zgromadzili we współzawodnictwie młodzieżowym prowadzonym przez Ministerstwo Sportu 27,25 pkt.

W rankingu klubów łuczniczych w punktacji Ministerstwa Sportu UKS Piątka zajął 18 miejsce wśród 59 sklasyfikowanych klubów

2020

2020

Sezon 2020 był bardzo specyficznym okresem tak pod względem
szkoleniowym jak i pod względem udziału w zawodach z uwagi na
ustalenia ustawowe jak i obawy wynikające z indywidualnej oceny
sytuacji pandemicznej przez rodziców zawodników.
Z tego powodu nie zrealizowano wszystkich zaplanowanych startów
w pierwszym półroczu, których efektem miały być osiągnięcia sportowe,
mimo to zawodnicy naszego klubu w 2020 r. zdobyli :


– 1 klasę I – Martyna Wieczorek, 3 klasy II – Gabriela Filipczak, Michał Szymaniak,
Gabriela Kaźmierczak, 5 klas III – Kornel Kozak, Jakub Linek, Szymon Wojciechowski,
Krzysztof Bieńkowski, Laura Bliźniak
– w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików zawodnicy zdobyli 14,66 pkt we
współzawodnictwie dzieci i młodzieży Ministerstwa Sportu oraz zwywalczyli złoty, srebrny i
brązowy medal indywidualnie , złoty i srebrny medal w mixcie oraz srebrny medal w
zespole chłopców. W punktacji klubów sklasyfikowani zostali na II miejsce za Stellą Kielce.
– dwie zawodniczki /Martyna Wieczorek, Gabriela Filipczak / uzyskały kwalifikację do
Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych i zdobyły
w tych zawodach 3,5 pkt w punktacji sportu dzieci i młodzieży.
– do kadry narodowej juniorek młodszych Polskiego Związku Łuczniczego powołano dwie
zawodniczki ; Martynę Wieczorek i Gabrielę Kaźmierczak.
– do kadry wojewódzkiej młodzików powołano 5 zawodników: Gabrielę Kaźmierczak, Laurę
Bliźniak, Kornela Kozaka, Szymona Wojciechowskiego i Krzysztofa Bieńkowskiego a do
kadry wojewódzkiej juniorów młodszych – Gabrielę Filipczak i Martynę Wieczorek.
– w Mistrzostwach Polski Młodzików Gabriela Kaźmierczak zajęła XII a Kornel Kozak XIII
miejsce indywidualnie oraz VI miejsce w mixcie – / Kaźmierczak, Kozak /.
– w roku 2020 nasi zawodnicy zgromadzili we współzawodnictwie młodzieżowym klubów
prowadzonym przez Ministerstwo Sportu 18,16 pkt. zajmując 24 miejsce wśród 62
sklasyfikowanych klubów łuczniczych PZŁucz.

2019

2019

Zawodnicy klubu w 2019 r zdobyli :
– 17 klas sportowych : 5 klas I, 4 klasy II, i 8 klas III.
– w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Jakub Linek zdobył
BRĄZOWY MEDAL .
– w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Martyna Wieczorek zdobyła
BRĄZOWY MEDAL w mikście.
– w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Hanna Górska i Radosław Swędrak w
konkurencji mikst zajęli 7 miejsce.
– do kadry narodowej młodzieżowców powołana została : Hanna Górska .
– nominację do kadry narodowej juniorów młodszych otrzymała Martyna
Wieczorek i Gabriela Filipczak.
– do kadry wojewódzkiej młodzików powołano 6 zawodników – Agatę
Makowską, Gabrielę Kaźmierczak, Mieszka Migacza, Jakuba Linka, Kornela
Kozaka i Kacpra Kołodziejczyka.
– w roku 2019 nasi zawodnicy zgromadzili we współzawodnictwie
młodzieżowym klubów prowadzonym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki
34,5 pkt.

 

2018

2018

Zawodnicy klubu w 2018 r zdobyli :
– 12 klas sportowych : 2 klasy I, 6 klas II, i 4 klasy III.
– w Mistrzostwach Polski Młodzików drużyna w składzie Gabriela
Filipczak, Martyna Wieczorek, Wiktoria Berek zajęła III miejsce.
– w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików nasze zawodniczki
zdobyły ZŁOTY MEDAL ZESPOŁOWO ./M. Wieczorek, G. Filipczak,
W. Berek, Agata Makowska/
– w Mistrzostwach Polski Studentów Hanna Górska zdobyła brązowy
medal w konkurencji mikst.
– drużyna juniorów młodszych w składzie: Mateusz Domański, Marcin Stolarz,
Mateusz Przybylski zajęła X miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie
Młodzieży.
– do kadry narodowej młodzieżowców powołana została : Hanna Górska .
– nominację do kadry narodowej juniorów młodszych otrzymał Mateusz
Domański.
– do kadry wojewódzkiej młodzików powołano 6 zawodników – Martynę
Wieczorek, Gabrielę Filipczak, Wiktorię Berek, Agatę Makowską, Mieszka
Migacza i Jakuba Linka.
– w finale Ogólnopolskiej Ligi Młodzików zespół młodziczek w składzie :
Martyna Wieczorek, Gabriela Filipczak, Agata Makowska, Wiktoria
Berek zajął IV miejsce.
– w roku 2018 nasi zawodnicy zgromadzili we współzawodnictwie
młodzieżowym klubów prowadzonym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki
17,75 pkt.

 

2017

2017

Zawodnicy klubu w 2017 roku zdobyli :
– 16 klas sportowych w tym 1 klasa I, 8 klas II, i 7 klas III.
– w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Hanna Górska zajęła 8 miejsce
– w Mistrzostwach Polski Młodzików Kielce 2017 nasi zawodnicy
wywalczyli PIERWSZE MIEJSCE W PUNKTACJI KLUBÓW ZDOBYWAJĄC 29 PUNKTÓW.
W klasyfikacji indywidualnej Mistrzostw Polski Młodzików nasi czołowi zawodnicy zajęli następujące miejsca:
Kacper Makowski – 8
Martyna Wieczorek – 6
Roksana Miśkiewicz – 8
Justyna Rydyger – 9
Gabriela Filipczak – 10
W klasyfikacji zespołowej:
I zespół młodziczek UKS Piątka w składzie: Miśkiewicz, Rydyger, Brocka zajął 5 miejsce,
a II zespół w składzie: Wieczorek, Filipczak, Berek zajął miejsce 6.
W klasyfikacji zespołów mieszanych mikst:
I zespół w składzie Martyna Wieczorek i Kacper Makowski wywalczyli miejsce 5,
a II zespół w składzie Justyna Rydyger i Mateusz Przybylski zajęli 11 miejsce (na 64 sklasyfikowane zespoły).

W roku 2017 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików nie zostały rozegrane, natomiast klasyfikacja
w ramach punktacji sportu młodzieżowego przeniesiona została do Mistrzostw Polski Młodzików.
W roku 2017 nasi zawodnicy zgromadzili we współzawodnictwie młodzieżowym klubów prowadzonym
przez Ministerstwo Sportu i Turystyki 42 punkty, co po raz kolejny od kilku lat daje nam II miejsce w gminie
za Zgierskim Towarzystwem Atletycznym.

Do kadry narodowej młodzieżowców powołane zostały Hanna Górska i Magdalena Sławińska.
Nominację do kadry narodowej młodzieżowców na rok 2018 uzyskała Hanna Górska.

W finale Ogólnopolskiej Ligi Młodzików zespół młodziczek w składzie :
Martyna Wieczorek, Gabriela Filipczak, Roksana Miśkiewicz, Wiktoria Berek zajął 1 miejsce.

Tytuły Mistrza Województwa na rok 2017 zdobyli:
Hanna Górska (kobiety open),
Roksana Miśkiewicz (młodziczki),
Kacper Makowski (młodzicy).

Wicemistrzami Województwa zostali:
Justyna Rydyger i Gabriela Filipczak (młodziczki),
Gabriela Kaźmierczak i Kornel Kozak (dzieci).

2016

2016

Zawodnicy klubu w 2016 roku zdobyli :
– 6 nominacji do kadry narodowej w różnych kategoriach wiekowych :
3 w kategorii juniora młodszego,
1 w kategorii juniorek,
2 w kategorii młodzieżowców
– 21 klas sportowych w tym 1 kl I, 6 klas II, i 14 klas III.

W Mistrzostwach Polski Młodzików nasi zawodnicy wywalczyli złoty medal
i tytuł Zespołowego Mistrza Polski w kategorii młodzików oraz
srebrny medal wraz z tytułem Zespołowego Wicemistrza Polski Młodziczek Młodszych.

W Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w klasyfikacji klubowej
zajęliśmy I miejsce zdobywając 30 punktów.
W zawodach tych zawodnicy zdobyli 3 złote i 3 srebrne medale:
– złoty indywidualnie Justyna Rydyger,
– złoty zespołowo w kategorii młodzików starszych: Stolarz, Domański, Rosiński, Diowksz,
– złoty medal w klasyfikacji klubowej.
– srebrny medal indywidualnie Mateusz Domański,
– srebrny zespołowo w kategorii młodzików: Makowski, Rogaczewski, Przybylski, Pelikan,
– srebrny dla zespołu młodziczek w składzie Miśkiewicz, Rydyger, Brocka, Wieczorek.

W rankingu współzawodnictwa sportowego 25 najlepszych klubów
łuczniczych za lata 2013 – 2016 prowadzonym przez Polski Związek Łuczniczy,
UKS “Piątka” sklasyfikowany został na 13 miejscu.

Nasi zawodnicy zgromadzili we współzawodnictwie młodzieżowym
klubów prowadzonym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki 39 punktów,
co po raz kolejny od kilku lat dawało nam II miejsce w gminie
za Zgierskim Towarzystwem Atletycznym.

W roku 2016 do kadry narodowej juniorów młodszych powołani zostali :
Wiktor Snarski, Paweł Karlikowski i Kacper Wojtunik.
Na drugim miejscu w kadrze narodowej juniorek znalazła się Hanna Górska.

2015

2015

Zawodnicy klubu w 2015 roku zdobyli :
– 7 nominacji do kadry narodowej w różnych kategoriach wiekowych:
4 w kategorii juniora młodszego,
1 w kategorii juniorek,
1 w kategorii młodzieżowców,
1 w seniorach.
– 15 klas sportowych w tym 1 mistrzowska międzynarodowa,
6 klas I,
5 klas II,
3 klasy III.

W końcowej klasyfikacji Pierwszej Ligi mężczyzn zespół UKS Piątka wywalczył 3 miejsce.
Kobiety zakończyły rozgrywki na miejscu 11 w Pierwszej Lidze.

W końcowej klasyfikacji Ogólnopolskiej Ligi Młodzików nasi zawodnicy wywalczyli brązowy medal.

W Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w klasyfikacji
klubowej zajęliśmy II miejsce zdobywając 28,67 pkt tuż za UKS
Wloszczowice z woj Świętokrzyskiego który wyprzedził nas o 1,33 pkt.
W zawodach tych zawodnicy zdobyli 3 srebrne i 2 medale brązowe.

Nasi zawodnicy zgromadzili rekordową w historii klubu ilość punków we współzawodnictwie
młodzieżowym klubów prowadzonym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki zdobywając 65,3 punktów,
co po raz kolejny dawało nam 2 miejsce w gminie za Zgierskim Towarzystwem Atletycznym.

2014

2014

Seniorzy
Justyna Mospinek-Kluz

BRĄZOWY MEDAL Mistrzostw Europy 2014 w zespole.
I miejsce indywidualnie i siódmy tytuł Mistrzyni Polski Seniorek.
4 złote medali Mistrzostw Polski w strzelaniu z odległości:70,50,30 m oraz
w konkurencji Indywidualna Olimpijska Runda FITA
Tytuł Mistrzyni Polski I Zimowych Mistrzostw Polski.
Mistrzowska Międzynarodowa klasa sportowa, powołana do KADRY OLIMPIJSKIEJ.

Młodzieżowcy
Aleksandra Róg

BRĄZOWY MEDAL i tytuł II Wicemistrzyni Polski Studentów 2014.
I klasa sportowa.

Juniorzy
Hanna Górska

BRĄZOWY MEDAL i tytuł II Wicemistrzyni Polski Juniorek na rok 2014 /indywidualnie/
I klasa sportowa. Powołana do KADRY NARODOWEJ juniorek na rok 2015 .

Juniorzy młodsi
Radosław Olczyk

SREBRNY MEDAL i tytuł Wicemistrza Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2014 (indywidualnie).
BRĄZOWY MEDALE i tytuły II Zespołowego Wicemistrza Klubowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych.
I klasa sportowa. Powołany do KADRY NARODOWEJ juniorów młodszych na rok 2015
 

Krzysztof Gancarz

Powołany do KADRY NARODOWEJ juniorów młodszych na rok 2015,
I klasa sportowa.


Robert Pawłowski

BRĄZOWE MEDALE i tytuły II Zespołowego Wicemistrza Klubowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych,
I klasa sportowa.


Młodzicy
Wiktor Snarski

BRĄZOWY MEDAL i tytuł II Indywidualnego Halowego Wicemistrza Polski Młodzików 2014.
BRĄZOWY MEDAL i tytuł II Zespołowego Halowego Wicemistrza Polski Młodzików 2014.
ZŁOTY MEDAL i tytuł Indywidualnego Mistrza Polski Młodzików 2014.
ZŁOTY MEDAL i tytuł Zespołowego Mistrza Polski Młodzików 2014.
BRĄZOWY MEDAL i tytuł II Zespołowego Wicemistrza Klubowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych.
ZŁOTY MEDAL i tytuł Zespołowego Mistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików.
ZŁOTY MEDAL i tytuł Indywidualnego Mistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików.
I klasa sportowa.
Powołany do KADRY NARODOWEJ juniorów młodszych na rok 2015

Paweł Karlikowski

BRĄZOWY MEDAL i tytuł II Zespołowego Halowego Wicemistrza Polski Młodzików 2014.
ZŁOTY MEDAL i tytuł Zespołowego Mistrza Polski Młodzików 2014.
ZŁOTY MEDAL i tytuł Zespołowego Mistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików.
BRĄZOWY MEDAL i tytuł Indywidualnego II Wicemistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików.
Powołany do KADRY NARODOWEJ juniorów młodszych na rok 2015,
II klasa sportowa

Kacper Wojtunik

BRĄZOWY MEDAL i tytuł II zespołowego Halowego Wicemistrza Polski Mł.2014
ZŁOTY MEDAL i tytuł Zespołowego Mistrza Polski Młodzików 2014.
ZŁOTY MEDAL i tytuł Zespołowego Mistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików.
II klasa sportowa

Łukasz Pyżuk

SREBRNY MEDAL i tytuł Indywidualnego Wicemistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików Młodszych.
SREBRNY MEDAL i tytuł Zespołowego Wicemistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików Młodszych.

Świerczyński Krystian

BRĄZOWY MEDAL i tytuł II zespołowego Halowego Wicemistrza Polski 2014
ZŁOTY MEDAL i tytuł Zespołowego Mistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodz.

Wojciech Chojnacki

SREBRNY MEDAL i tytuł Zespołowego Wicemistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików Młodszych.

Marcin Stolarz

SREBRNY MEDAL i tytuł Zespołowego Wicemistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików Młodszych.

W rocznym rankingu współzawodnictwa sportowego klubów łuczniczych za rok 2014 – łuki olimpijskie
prowadzonym przez PZŁucz, wśród 86 sklasyfikowanych klubów UKS „Piątka” zajął 9 miejsce.
W rocznym rankingu współzawodnictwa dzieci i młodzieży prowadzonym przez Ministerstwo
Sportu i Turystyki UKS „Piątka” zajął 13 miejsce zdobywając 56,20 pkt (sklasyfik.67 klubów łuczniczych)
Zawodnicy klubu w 2014 r zdobyli :
– podczas Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych : 3 indywidualne tytuły
Mistrza Polski, 3 indywidualne tytuły Wicemistrza Polski i 1 wicemistrza Olimpiady
Młodzieży, 1 tytuł mistrzowski i 1 wicemistrzowski zespołowo oraz brązowy medal Mistrzostw Europy.
– 1 klasę mistrzowską międzynarodową, 7 klas pierwszych, 3 klasy drugie i 5 trzecich.
– do Kadry Narodowej powołano pięcioro zawodników i jedną zawodniczkę do Kadry Olimpijskiej.
– w końcowej klasyfikacji I ligi kobiet za rok 2014, UKS Piątka zajął II miejsce.
– II miejsce w finale Ligi Młodzików

2013

2013

Justyna Mospinek-Kluz
I miejsce indywidualnie i szósty tytuł Mistrzyni Polski Seniorek.
5 złotych medali Mistrzostw Polski w strzelaniu z odległości:70,60,50,30 m oraz
w konkurencji Indywidualna Olimpijska Runda FITA
Ustanowienie nowego rekordu Polski w wieloboju 1357 pkt /poprzedni też należał do Justyny/
 

Juniorzy Młodsi
Artur Dębowski
BRĄZOWY MEDAL i tytuł Zespołowego II Wicemistrza Klubowych Mistrz.Polski Nadziei Olimpijskich
BRĄZOWY MEDAL i tytuł II Wicemistrza Klubowych Mistrzostw Polski Nadziei Olimpijskich w konkurencji MIKSTÓW.
Powołany do kadry Wojewódzkiej i Narodowej juniorów młodszych.
I klasa sportowa.


Magdalena Sławińska
BRĄZOWY MEDAL i tytuł Zespołowej II Wicemistrzyni Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2013.
ZŁOTY MEDAL i tytuł Zespołowego Mistrza Klubowych Mistrzostw Polski Nadziei Olimpijskich.
Powołana do Kadry Wojewódzkiej i Narodowej juniorek młodszych.
I klasa sportowa.
 

Hanna Górska
BRĄZOWY MEDAL i tytuł Zespołowej II Wicemistrzyni Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2013.
ZŁOTY MEDAL i tytuł Zespołowego Mistrza Klubowych Mistrzostw Polski Nadziei Olimpijskich.
Brązowy medal i tytuł II Wicemistrzyni Klubowych Mistrzostw Polski Nadziei Olimpijskich w konk. MIKSTÓW
Mistrzyni Okręgu 2013 w kategorii juniorek młodszych.
I klasa sportowa.
Powołana do kadry narodowej juniorek młodszych.
 

Robert Pawłowski
SREBRNY MEDAL i tytuł Zespołowego Wicemistrza Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2013
BRĄZOWY MEDAL i tytuł Zespołowego II Wicemistrza Klubowych Mistrzostw Polski Nadziei Olimpijskich
Powołany do kadry Wojewódzkiej i Narodowej juniorów młodszych.
I klasa sportowa.
 

Radosław Swędrak
Brązowy Medal i tytuł Zespołowego II Wicemistrza Klubowych Mistrzostw Polski Nadziei Olimpijskich.
Powołany do kadry Wojewódzkiej i Narodowej juniorów młodszych.
I klasa sportowa.
 

Młodzicy
Paweł Karlikowski
ZŁOTY MEDAL i tytuł Zespołowego Mistrza Polski Młodzików 2013.
ZŁOTY MEDAL i tytuł Zespołowego Mistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików.
SREBRNY MEDAL i tytuł Wicemistrza Okręgu 2013 w kategorii mlodzików.
Powołany do Kadry Wojewódzkiej Młodzików.


Radosław Olczyk
Brązowy Medal i tytuł Zespołowego II wicemistrza Klubowych Mistrzostw Polski Nadziei Olimpijskich./kateg. juniorów młodszych/
ZŁOTY MEDAL i tytuł MISTRZA OKRĘGU ŁÓDZKIEGO 2013 młodzików starszych.
I m-ce w OGÓLNOPOLSKIEJ LIDZE MŁODZIKÓW
IV m-ce w MISTRZOSTWACH POLSKI MŁODZIKÓW w kat młodzików starszych.
ZŁOTE MEDALE i tytuły Indywidualnego i Zespołowego Mistrza Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w kat. młodzikow starszych.
Powołany do Kadry Wojewódzkiej Młodzików.
II klasa sportowa.

Wiktor Snarski
ZŁOTE MEDALE i tytuły Indywidualnego i Zespołowego Mistrza Polski Młodzików.
ZŁOTE MEDALE i tytuły Indywidualnego i Zespołowego Mistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików 2013.
ZŁOTY MEDAL i tytuł Mistrza Okręgu Łódzkiego 2013 w kat. młodzików.
I miejsce w Finale Ogólnopolskiej Ligi Młodzików.
Powołany do Kadry Wojewódzkiej młodzików.
 

Krzysztof Gancarz
ZŁOTY MEDALi tytuł Zespołowego Mistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików Starszych.
I m-ce w OGÓLNOPOLSKIEJ LIDZE MŁODZIKÓW.
Powołany do Kadry Wojewódzkiej Młodzików.
 

Łukasz Pyżuk
ZŁOTY MEDAL i tytuł Zespołowego Mistrza Polski Młodzików.
SREBRNY MEDAL i tytuł Wicemistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików.
ZŁOTY MEDAL i tytuł Zespołowego Mistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików.
I m-ce w Ogólnopolskiej Lidze Młodzików.
 

Kacper Wojtunik
ZŁOTY MEDAL i tytuł Zespołowego Mistrza Polski Młodzików.
BRĄZOWY MEDAL i tytuł II Zespołowego Wicemistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików.
I m-ce w Ogólnopolskiej Lidze Młodzików.
Powolany do Kadry Wojewódzkiej Młodzików.
 

Angelica Rudo
ZŁOTY MEDAL i tytuł Zespołowej Mistrzyni Klubowych Mistrzostw Polski Nadziei Olimpijskich /kat. juniorek młodszych/
ZŁOTE MEDALE i tytuł Indywidualnej i Zespołowej Mistrzyni Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików.
ZŁOTY MEDAL i tytuł Mistrzyni Okręgu Łódzkiego 2013 w kategorii młodziczek
starszych.
II klasa sportowa, powołana do Kadry Wojewódzkiej Młodzików.


W roku 2013 zawodnicy UKS „Piątka” zdobyli :
– Justyna Mospinek- Kluz zdobyła 5 złotych medali i po raz szósty została indywidualną Mistrzynią Polski
Seniorek, poprawiając swój rekord Polski w konkurencji Ł-AB wielobój/ – 1357 pkt.
– Złoty medal Mistrzostw Polski Młodzików indywidualnie – Wiktor Snarski
– Złoty medal Mistrzostw Polski Młodzików zespołowo – Wiktor Snarski, Paweł Karlikowski, Łukasz Pyżuk, Kacper Wojtunik.
– 7 medali Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików /5 złotych 1 srebrny i 1 brązowy/
– zespół młodzików /Snarski, Karlikowski, Pawłowski, Wojtunik, Pyżuk / wygrali Finał Ogólnopolskiej Ligi Młodzików.
– we współzawodnictwie młodzieżowym zdobyto 40,08 punktu /młodzicy 29pkt, juniorzy młodsi 11,08 pkt./
– zawodnicy zdobyli następujące klasy sportowe : 1 klasę Mistrzowską, 5 klas pierwszych, 4 klasy drugie i 1 trzecią
– w rankingu klubów prowadzonym przez Polski Związek Łuczniczy UKS „Piątka” zajął XVIII miejsce wśród 66 sklasyfikowanych klubów.

2012

2012

Mospinek Justyna
I miejsce indywidualnie i drużynowo w Otwartych Mistrzostwach Afryki
Zawodniczka Kadry Narodowej seniorek, klasa mistrzowska międzynarodowa.

Róg Aleksandra
V miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek – drużynowo.
Zawodniczka powołana do kadry narodowej juniorek.
Mistrzowska klasa sportowa.

Paulina Misztal
V miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek – drużynowo.
Zawodniczka powołana do kadry narodowej juniorek.
Mistrzowska klasa sportowa.

Marika Bartnik
V miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek – drużynowo.

Juniorzy Młodsi

Przybysz Patryk
IX miejsce indywidualnie w Klubowych Mistrz.Polski – Nadzieje Olimpijskie
V miejsce drużynowo w Klubowych Mistrz.Polski – Nadzieje Olimpijskie
IV miejsce w klasyfikacji zespołowej Ogólnop. Olimpiady Młodzieży
Powołany do Kadry Narodowej juniorów młodszych.
IV miejsce indywidualnie w Międzynarodowych Mistrzostwach Krakowa

Marczak-Maciak Piotr
V miejsce drużynowo w Klubowych Mistrz.Polski – Nadzieje Olimpijskie
Powołany do Kadry Wojewódzkiej juniorów młodszych.

Dębowski Artur
V miejsce drużynowo w Klubowych Mistrz.Polski – Nadzieje Olimpijskie

Sławińska Magdalena
VI miejsce w klasyfikacji zespołowej Ogólnop. Olimpiady Młodzieży
VII miejsce indywidualnie w Klubowych Mistrz.Polski – Nadzieje Olimpijskie
III miejsce indywidualnie w Międzynarodowych Mistrzostwach Krakowa
I miejsce indywidualnie w Mistrzostwach Okręgu łódzkiego

Swędrak Radosław
IV miejsce w klasyfikacji zespołowej Ogólnop. Olimpiady Młodzieży
II miejsce indywidualnie w Mistrzostwach Okręgu łódzkiego
Powołany do Kadry Wojewódzkiej Juniorów.

 Młodzicy

Karlikowski Paweł
IV miejsce w klasyfik. zespołowej w Mistrzostwach Polski Młodzików
III miejsce indywidualnie w Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Gór Stołowych
IV miejsce w Finale Ogólnopolskiej Ligi Młodzików
Srebrny medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików indywidualnie
Złoty medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików zespołowo.
III miejsce w Mistrzostwach Okręgu łódzkiego
Powołany do Kadry Wojewódzkiej Młodzików.

Olczyk Radosław
IV miejsce w klasyfik. zespołowej w Mistrzostwach Polski Młodzików
IV miejsce w Finale Ogólnopolskiej Ligi Młodzików
Złoty medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików zespołowo.
IV m-ce indywidualnie w Międzywojew. Mistrz. Młodzików.
I miejsce w Mistrzostwach Okręgu łódzkiego
Powołany do Kadry Wojewódzkiej Młodzików.

Snarski Wiktor
IV miejsce w klasyfik. zespołowej w Mistrzostwach Polski Młodzików
IV miejsce w Finale Ogólnopolskiej Ligi Młodzików
Złoty medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików zespołowo.
V m-ce indywidualnie w Międzywojew. Mistrz. Młodzików.

Krzysztof Gancarz, Maciej Frontczak, Norbert Rzepa
IV miejsce zespołowo w Międzywojew. Mistrzostwach Młodzików

Rudo Angelika
III miejsce w Mistrzostwach Okręgu łódzkiego
Brązowy medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików – indywidualnie
Złoty medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików – zespołowo
Powołana do Kadry Wojewódzkiej Młodzików.

 Młodzicy Starsi

Pawłowski Robert
Srebrny medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików – indywidualnie
Złoty medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików – zespołowo
IV miejsce w Finale Ogólnopolskiej Ligi Młodzików
Wicemistrz Okręgu Łódzkiego 2012 w kategorii młodzików starszych.
II miejsce indywidualnie w Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Gór Stołowych
Powołany do Kadry Wojewódzkiej Młodzików.
 

Fabjański Daniel
Brązowy medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików – drużynowo
VI m-ce indywidualnie w Międzywojew. Mistrz. Młodzików
IV m-ce indywidualnie w Mistrz. Okręgu łódzkiego
Powołany do Kadry Wojewódzkiej Młodzików.

Olczyk Radosław
Złoty medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików – drużynowo
II Wicemistrz Okręgu Łódzkiego 2012 w kategorii młodzików.
Powołany do Kadry Wojewódzkiej Młodzików.

W roku 2012 zawodnicy UKS „Piątka” zdobyli :
– Justyna Mospinek została indywidualną i zespołową Mistrzynią Afryki … oraz MAMĄ WSPANIAŁEGO ANTKA  GRATULACJE !!!!!!!!!!!

– 7 medali Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików (3 złote 2 srebrne i 2 brązowe)
– we współzawodnictwie młodzieżowym zdobyto 48,42 punktu (młodzicy 24,42, juniorzy 17 i juniorzy młodsi 7 pkt.)
– w rankingu klubów prowadzonym przez Polski Związek Łuczniczy UKS „Piątka” zajął XIV miejsce wśród 72 sklasyfikowanych klubów oraz        XIII m-ce w rankingu klubów łuczniczych i województw prowadzonym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

 Dla naszych zawodników był to rok pechowych czwartych miejsc podczas wielu imprez rangi mistrzowskiej.

2011

2011

Mospinek Justyna

Złoty medal i tytuł Mistrzyni Polski seniorek 2011
Srebrny medal i tytuł Drużynowej Wicemistrzyni Polski seniorek 2011
II miejsce drużynowo w Pucharze europy w Turcji
IV miejsce w konk. mixt w Pucharze Świata w Chorwacji
III miejsce indywidualnie i drużynowo oraz IV w konk mixt w Pucharze Europy – Francja
IV miejsce w konk. mixt i XVII indywidualnie w Mistrzostwach Świata we Włoszech
II miejsce indywidualnie w Teście Przedolimpijskim w Londynie
XII miejsce w aktualnym rankingu Światowej Federacji Łuczniczej /grudzień 2011/
Zawodniczka Kadry Olimpijskiej, klasa mistrzowska międzynarodowa

 

Róg Aleksandra

Srebrny medal i tytuł drużynowej Wicemistrzyni Polski Seniorek
IV miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek /drużynowo/
Zawodniczka powołana do kadry narodowej juniorek
Mistrzowska klasa sportowa
Mistrzyni Okręgu Łódzkiego 2011 w kategorii juniorek

 

Ładyńska Daria

IV miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek /drużynowo/
II Wicemistrzyni Okręgu Łódzkiego 2011 w kategorii juniorek

 

Lubelska Dominika

IV miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek /drużynowo/
III miejsce w I rundzie Pucharu Polski w Prudniku
VIII miejsce w końcowej klasyfikacji Pucharu Polski juniorek w roku 2011
Wicemistrzyni Okręgu Łódzkiego 2011 w kategorii juniorek

 

Paulina Misztal

Srebrny medal i tytuł drużynowej Wicemistrzyni Polski Seniorek
IV miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek /drużynowo/
Zawodniczka powołana do kadry narodowej juniorek
Mistrzowska klasa sportowa

 

Juniorzy Młodsi

Przybysz Patryk

I miejsce w Mistrzostwach Okręgu Łódzkiego
Powołany do Kadry Narodowej juniorów młodszych

Marczak-Maciak Piotr

II miejsce w Mistrzostwach Okręgu Łódzkiego
Powołany do Kadry Wojewódzkiej juniorów młodszych

Olczak Błażej

III miejsce w Mistrzostwach Okręgu Łódzkiego

 

Młodzicy Starsi

Olczyk Bartłomiej

Brązowy medal w konk. 2×30 m w I Mistrzostwach Polski Młodzików /Ścinawka/
Srebrny medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików – drużynowo /Kielce/
Srebrny medal I Mistrzostw Polski Młodzików – drużynowo /Ścinawka/
Powołany do Kadry Wojewódzkiej Młodzików

Swędrak Radosław

Srebrny medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików – drużynowo /Kielce/
Brązowy medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików – indywidualnie
Srebrny medal I Mistrzostw Polski Młodzików – drużynowo /Ścinawka/
Powołany do Kadry Wojewódzkiej Młodzików

Kolenda Marcin

Srebrny medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików – drużynowo /Kielce/
Srebrny medal I Mistrzostw Polski Młodzików – drużynowo /Ścinawka/
Powołany do Kadry Wojewódzkiej Młodzików

Dębowski Artur

Srebrny medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików – drużynowo /Kielce/
Srebrny medal I Mistrzostw Polski Młodzików – drużynowo /Ścinawka/
Powołany do Kadry Wojewódzkiej Młodzików

Sławińska Magdalena

Srebrny medal w konk. 2×30 m i VI miejsce indywidualnie w I Mistrzostwach Polski Młodzików /Ścinawka/
Złoty medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików – indywidualnie /Kielce/
Srebrny medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików – drużynowo /Kielce/
Mistrzyni Okręgu Łódzkiego 2011 w kategorii młodziczek starszych
Powołana do Kadry Wojewódzkiej Młodzików

 

Młodzicy Młodsi

Pawłowski Robert

Srebrny medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików – indywidualnie /Kielce/
Złoty medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików – drużynowo /Kielce/
Wicemistrz Okręgu Łódzkiego 2011 w kategorii młodzików
Powołany do Kadry Wojewódzkiej Młodzików

Fabjański Daniel

Złoty medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików – drużynowo /Kielce/
Powołany do Kadry Wojewódzkiej Młodzików

Olczyk Radosław

Złoty medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików – drużynowo /Kielce/
II Wicemistrz Okręgu Łódzkiego 2011 w kategorii młodzików
Powołany do Kadry Wojewódzkiej Młodzików

 

W roku 2011 zawodnicy UKS “Piątka” zdobyli:

– Justyna Mospinek wywalczyła II miejsce w Teście Olimpijskim w Londynie i nadal pozostaje w światowej czołówce
– zawodnicy zdobyli: 6 medali Mistrzostw Polski Seniorów /5 złotych, 1 srebrny/, 3 medale Mistrzostw Polski Młodzików /2 srebrne i 1 brązowy/, 6 medali Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików /3 złote, 2 srebrne i 1 brązowy/
– zawodnicy zdobyli: jedną klasę MISTRZOWSKĄ MIĘDZYMARODOWĄ, dwie klasy MISTRZOWSKIE, dwie klasy I, osiem klas II i jedną klasę III
– czworo zawodników powołano do kadry narodowej na rok 2012
– we współzawodnictwie młodzieżowym zdobyto 36,49 punktów /młodzicy 19,67; juniorzy 16.82 pkt./
– w rankingu klubów prowadzonym przez Polski Związek Łuczniczy UKS “Piątka” zajął VIII miejsce wśród 71 sklasyfikowanych klubów 

2010

2010

Mospinek Justyna

Złoty medal i tytuł Mistrzyni Polski seniorek 2010 
Zajęła czwarte miejsce w Mistrzostwach Europy /indywidualnie/
Zajęła czwarte miejsce w generalnej klasyfikacji Pucharu Świata 2010

 

Ładyńska, Róg, Lubelska

Srebrny medal i tytuł drużynowej Halowej Wicemistrzyni Polski Juniorek
IV miejsce drużynowo w Mistrzostwach Polski Seniorów. Powołane do kadry narodowej juniorek.

 

Rogalski Marcin

I miejsce i tytuł Mistrza Polski na rok 2010 juniorów młodszych indywidualnie
I miejsce i tytuł Mistrza Polski na rok 2010 juniorów młodszych drużynowo
złoty medal i tytuł Mistrza Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży na rok 2010 indywidualnie
złoty medal i tytuł Mistrza Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży na rok 2010 drużynowo
I klasa sportowa, kadra narodowa juniorów młodszych

 

Paulina Misztal

II miejsce w generalnej klasyfikacji Pucharu Polski juniorek młodszych w 2010 r.
I klasa sportowa, powołana w 2010 r do Kadry Narodowej i wojewódzkiej juniorek młodszych

 

Młodzicy Starsi

Marczak-Maciak Piotr

I miejsce i złoty medal w końcowej klasyfikacji Ogólnopolskiej Ligi Młodzików /ranga drużynowych mistrzostw Polski Młodzików/
II miejsce i srebrny medal w Międzywojew. Mistrzostwach Młodzików /drużynowo/
III miejsce i brązowy medal w Międzywojew. Mistrzostwach Młodzików /indywidualnie/
III miejsce i brązowy medal w Międzywojew. Mistrz. Młodzików w konk. Mikst.
III miejsce w finałowej rundzie Pucharu Polski Juniorów Młodszych /drużynowo/

 

Przybysz Patryk

I miejsce i złoty medal w końcowej klasyfikacji Ogólnopolskiej Ligi Młodzików /ranga drużynowych mistrzostw Polski Młodzików/
II miejsce i srebrny medal w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików /drużynowo/
III miejsce w finałowej rundzie Pucharu Polski Juniorów Młodszych /w drużynie/

 

Olczak Błażej

II miejsce i srebrny medal w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w drużynie

 

Nejman Patrycja

III miejsce i brązowy medal w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w mikście

 

Młodzicy Młodsi

Olczyk Bartłomiej

III miejsce i brązowy medal w Ogólnop. Turnieju Młodzików w drużynie /Mistrz. Polski/ 
I miejsce i złoty medal w Ogólnop. Turnieju Młodzików /Mistrz. Polski/ w mikście
I miejsce i złoty medal w Międzywojew. Mistrz. Młodzików w drużynie
I miejsce i złoty medal w Międzywojew. Mistrz. Młodzików indywidualnie
II miejsce i srebrny medal w Międzywojew. Mistrz. Młodzików w mikście
I miejsce i złoty medal w Ogólnop. Lidze Młodzików /drużynowe mistrz. Polski/

 

Swędrak Radosław

III miejsce i brązowy medal w Ogólnop. Turnieju Młodzików w drużynie /Mistrz. Polski/ 
I miejsce i złoty medal w Międzywojew. Mistrz. Młodzików w drużynie
III miejsce i brązowy medal w Międzywojew. Mistrz. Młodzików indywidualnie
I miejsce i złoty medal w Ogólnop. Lidze Młodzików /drużynowe Mistrz. Polski/

 

Kolenda Marcin

III miejsce i brązowy medal w Ogólnopolskim Turnieju Młodzików w drużynie /Mistrzostwa Polski/ 
I miejsce i złoty medal w Międzywojew. Mistrz. Młodzików w drużynie

 

Sławińska Magdalena 

II miejsce i srebrny medal w mikście w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików
I miejsce i złoty medal w Ogólnopolskim Turnieju Młodzików /Mistrzostwa Polski/ w konkurencji mikst.
III miejsce i brązowy medal indywidualnie w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików

 

W roku 2010 zawodnicy UKS “Piątka” zdobyli :

– Justyna Mospinek wywalczyła IV miejsce w ME i końcowej klasyfikacji Pucharu Świata
– 6 medali Mistrzostw Polski I OOM /5 złotych, 1 srebrny/
– pięć klas pierwszych, cztery drugie i jedną MISTRZOWSKĄ MIĘDZYMARODOWĄ
– Puchar Polski za II miejsce w kategorii juniorek młodszych
– czworo zawodników powołano do kadry narodowej na rok 2011
– we współzawodnictwie młodzieżowym zdobyto 52,9 punktów /12,66 młodzieżowcy, 3 juniorzy, 13,25 juniorzy młodsi, 24 młodzicy/
– w rankingu PZŁucz UKS “Piątka” podobnie jak w roku ubiegłym zajął 7 miejsce /sklasyfikowano 63 kluby/ 

2009

2009

HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW (20-22.02.09 Kielnarowa)

Justyna Mospinek – srebrny medal indywidualnie i tytuł Halowej Wicemistrzyni Polski
Drużyna kobiet – 4 miejsce

 

HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW (13-15.02.09 Zamość)

Drużyna juniorek – brązowy medal i tytuł II Halowego Drużynowego Wicemistrza Polski Juniorek

 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY – MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH (17-19.07.09 Zabierzów)

Paulina Misztal

– złoty, srebrny i brązowy medal Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych
– brązowy medal w konkurencji Ł-A Olimpiady Młodzieży
– brązowy medal w drużynie w Olimpiadzie Młodzieży

 

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW (24-26.07.09 Legnica)

Aleksandra Róg – srebrny medal i tytuł Wicemistrzyni Polski Juniorek na rok 2009.
Drużyna juniorek UKS “Piątka” – brązowy medal i tytuł II Zespołowego Wicemistrza Polski Juniorek.
UKS “Piątka” – V miejsce w punktacji klubów /sklasyfikowanych 29 klubów/

 

MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW (20-23.08.09 Kraków)

Justyna Mospinek

– srebrny medal i tytuł Wicemistrzyni Polski Seniorek na rok 2009


Drużyna kobiet – srebrny medal i tytuł Drużynowego Wicemistrza Polski Seniorek 2009
/drużyna w składzie: Mospinek, Ładyńska, Róg, Lubelska/

 

MISTRZOSTWA ŚWIATA (1-9.09.09 KOREA)

Justyna Mospinek

– VI miejsce w drużynie, 19. miejsce indywidualnie

 

PUCHAR POLSKI

Justyna Mospinek

– zdobyła Puchar Polski 2009 w kategorii seniorek


Daria Ładyńska

– II miejsce w Pucharze Polski 2009 w kategorii juniorek


Aleksandra Róg

– V miejsce w Pucharze Polski 2009 w kategorii juniorek


Paulina Misztal

– VI miejsce w Pucharze Polski 2009 w kategorii juniorek młodszych
/I miejsce w Rundzie finałowej Pucharu Polski/

 

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI KADR WOJEWÓDZKICH NADZIEI OLIMPIJSKICH 
 (04.09.09 ZGIERZ)

Aleksandra Róg, Dominika Lubelska

– I miejsce i złoty medal/w zespole wojewódzkim/

 

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW (16-17.09.09 Kielce)

I Zespół UKS “Piątka” młodzików – I miejsce
II Zespół UKS “Piątka” – V miejsce
Zespół Młodziczek – II miejsce
UKS “Piątka” II miejsce w klasyfikacji klubowej
 

 

OGÓLNOPOLSKA LIGA MŁODZIKÓW (FINAŁ 19.09.09 KRAKÓW)

Zespół chłopców UKS “Piątka” – III miejsce

 

 

W roku 2009 zawodnicy UKS “Piątka” zdobyli:

– 12 medali Mistrzostw Polski I OOM 
– trzy klasy MISTRZOWSKIE i jedną MISTRZOWSKĄ MIĘDZYMARODOWĄ
– Puchar Polski w kategorii seniorek i REKORD POLSKI seniorek na dystansie 60m
– Puchar Polski za II miejsce w kategorii juniorek.
– jedną zawodniczkę powołano do kadry olimpijskiej, a 4 do kadry narodowej juniorów
– w rankingu PZŁucz UKS “Piątka” zajął 7 miejsce
 – we współzawodnictwie młodzieżowym zdobyto 62 punkty /30 juniorzy, 11 juniorzy młodsi, 21 młodzicy/ 

2008

2008

Justyna Mospinek /kadra olimpijska/

Brązowy medal – Halowe Mistrzostwa Polski (Kraków)
IX miejsce – I Runda Pucharu Świata (Dominikana)
II miejsce – II Runda Pucharu Świata (Chorwacja)
Złoty Medal i tytuł Mistrzyni Europy/w drużynie/ (Francja)
IX miejsce – IV Runda Pucharu Świata (Francja)
VI miejsce drużynowo w Igrzyskach Olimpijskich (Pekin)
Tytuł wicemistrzyni Mistrzostw Polski Seniorów oraz:
3 złote medale w strzelaniu na odległościach: 70, 60, 30 m
2 srebrne medale: na odległości 50 m i w konk. IORFita (Zgierz)
 

ZDOBYCIE PUCHARU ŚWIATA (SZWAJCARIA)
VI miejsce w rankingu światowym /na dzień 23.08.2008/
III miejsce w rankingu europejskim /na dzień 20.05.2008/

 

Radosław Musoski

VI miejsce – Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (Żywiec)

 

Daria Ładyńska

IV miejsce drużynowo – Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów (Milówka)
VII miejsce – IV Runda Pucharu Polski (Głuchołazy)
VII miejsce drużynowo – Mistrzostwa Polski Seniorów (Zgierz)
IV miejsce drużynowo – Mistrzostwa Polski Juniorów (Żywiec)

 

Dominika Lubelska /kadra narodowa juniorów/

IV miejsce drużynowo – Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów (Milówka)
X miejsce indywidualnie – Mistrzostwa Polski Juniorów (Żywiec)
IV miejsce drużynowo – Mistrzostwa Polski Juniorów (Żywiec)
VII miejsce drużynowo – Mistrzostwa Polski Seniorów (Zgierz)
I miejsce – Finałowa Runda Pucharu Polski Juniorów (Bytom)
V miejsce w GENERALNEJ KLASYFIKACJI PUCHARU POLSKI JUNIOREK NA ROK 2008

 

Klaudia Zielińska

IV miejsce drużynowo – Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów (Milówka)

 

Aleksandra Róg /kadra narodowa juniorów młodszych/

Brązowy medal i tytuł II Wicemistrzyni Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych (Zgierz)
VII miejsce zespołowo – Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (Zgierz)
I miejsce – I Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych (Zamość)
VII miejsce – II Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych (Prudnik)
II miejsce w generalnej klasyfikacji Pucharu Polski Juniorów Młodszych na rok 2008
 

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY (Żołędowo)
– Złoty medal w konk Ł-A
– Brązowy medal w konk. Ł-B
– Złoty medal zespołowo
 

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH (Żołędowo)
– Złoty medal na dystansie 60m
– Brązowy medal na dystansie 50m
– Brązowy medal na dystansie 40m
VI miejsce – Międzynarodowy Turniej Łuczniczy (Ukraina)
I miejsce drużynowo – Międzynarodowy Turniej Łuczniczy (Ukraina)

 

Paulina Misztal


VII miejsce drużynowo – Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (Zgierz)
IV miejsce – I Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych (Zamość)
OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY (Żołędowo)
– Brązowy medal i tytuł II wicemistrzyni OOM
– Brązowy medal i tytuł II wicemistrzyni Polski Juniorek Młodszych
– Złoty medal zespołowo
XVIII miejsce w generalnej klasyfikacji Pucharu Polski Juniorek Młodszych na rok 2008
XII miejsce – Międzynarodowy Turniej Łuczniczy (Słowacja)

 

Adrianna Drozd

VII miejsce drużynowo – Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (Zgierz)

 

Finał Ogólnopolskiej Ligi Młodzików (Kraków)
– II miejsce Drużyna dziewcząt w składzie: Adrianna Drozd, Martyna Zamirska, Patrycja Nejman, Magdalena Sławińska

 

Finał Ogólnopolskiej Ligi Młodzików (Kraków)
– III miejsce Drużyna chłopców w składzie: Piotr Marczak-Maciak, Patryk Przybysz, Jakub Olczak, Marcin Kolenda

 

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY “PIĄTKA” ZAJĄŁ 3 MIEJSCE W KLASYFIKACJI KLUBOWEJ OOM

 

W sezonie 2008 zawodnicy UKS “Piątka” zdobyli 45,15 pkt w rywalizacji młodzieżowej 

2007

2007

Justyna Mospinek

VIII miejsce indywidualnie, V m. drużynowo, uzyskanie kwalifikacji olimpijskiej (Pekin 2008) – Mistrzostwa Świata (Lipsk)
II miejsce drużynowo – I runda Pucharu Świata (Korea)
II miejsce drużynowo – II runda Pucharu Świata (Włochy)
IV miejsce indywidualnie – IV runda Pucharu świata (W. Brytania)
I miejsce – Puchar Polski 2007
II miejsce indywidualnie – Test Olimpijski (Pekin)
VI miejsce – Ranking światowy
III miejsce – Ranking europejski

 

Radosław Musoski

III miejsce indywidualnie – III runda Pucharu Polski (Kraków)
III miejsce drużynowo – Mistrzostwa Europy Juniorów (Portugalia)
Powołanie do kadry narodowej juniorów

 

Paulina Misztal

I miejsce indywidualnie – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (Kielce)
/3 złote medale w konkurencjach: 2×30 m, 2×40 m i w klasyfikacji końcowej/

 

Dominika Lubelska

VII miejsce drużynowo – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Kołobrzeg)
V miejsce drużynowo – Międzynarodowy Turniej “O Złotą Ciupagę Góralską” (Żywiec)

 

Aleksandra Róg

VII miejsce drużynowo – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Kołobrzeg)
V miejsce drużynowo – Międzynarodowy Turniej “O Złotą Ciupagę Góralską” (Żywiec)
Powołanie do kadry narodowej juniorek młodszych

 

Daria Ładyńska

VII miejsce drużynowo – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Kołobrzeg)
V miejsce drużynowo – Międzynarodowy Turniej “O Złotą Ciupagę Góralską” (Żywiec)

 

Uzyskanie kwalifikacji na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży w Kołobrzegu: Karolina Jankowska i Wojciech Rajtar

 

III m. drużynowo w klasyfikacji końcowej w Ogólnopolskiej Lidze Młodzików (Kielce)
Paulina Misztal
Patrycja Nejman
Adrianna Drozd
Martyna Zamirska

 

W sezonie 2007 zawodnicy UKS “Piątka” zdobyli 15,75 pkt w rywalizacji młodzieżowej

2006

2006

Justyna Mospinek:

– Brązowy medal indywidualnie – Akademickie Mistrzostwa Świata (06.06.) – Słowacja
– Brązowy medal indywidualnie – Akademickie Mistrzostwa Świata (06.06.) – Słowacja
– Złoty medal drużynowo – Akademickie Mistrzostwa Świata (06.06.) – Słowacja
– Srebrny medal w mixcie – Akademickie Mistrzostwa Świata (06.06.) – Słowacja
– 1 m. indywidualnie – Puchar Europy (06.06.) – Turcja
– 1 m. indywidualnie – Puchar Europy (07.06.) – Włochy
– Brązowy medal w drużynie – Mistrzostwa Europy (09.06.) – Ateny
– 6 m. indywidualnie – Puchar Świata (09.06) – Chiny
– Srebrny medal – Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (07.06) – Zamość
– Brązowy medal – Mistrzostwa Polski Seniorów (08.06) – Warszawa
– Ustanowienie trzech rekordów Polski indywidualnie
– Ustanowienie trzech rekordów Polski w drużynie

  • II miejsce w końcowej klasyfikacji Pucharu Europy na rok 2006.
  • VIII miejsce w końcowej klasyfikacji Pucharu Świata na rok 2006.
  • VI miejsce na światowej liście rankingowej / za Chinką i czterema Koreankami/

 

Anna Kaźmierczak:

– 1 m. – Memoriał Nowakowskiego (05.06.) – Warszawa
– 16 m. indywidualnie – Mistrzostwa Polski Juniorów (07.06.) – Zamość

 

Dominika Lubelska:

– Złoty medal drużynowo – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (07.06.) – Zgierz
– Brązowy medal drużynowo – Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (09.06.) – Dąbrowa Tarn.
– Mistrzostwo Okręgu – Mistrzostwa Okręgu 2006 (10.06.) – Zgierz

 

Klaudia Zielińska:

– Złoty medal drużynowo – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (07.06.) – Zgierz
– 8 m. indywidualnie – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (07.06.) – Zgierz
– Brązowy medal drużynowo – Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (09.06.) – Dąbrowa Tarn.
– 3 m. – Memoriał Nowakowskiego (05-06.) – Warszawa
– 2 m. – Puchar Gór Świętokrzyskich (05.06.) – Kielce
– 2 m. – Memoriał Sawickiego (05.06.) – Radom
– 3 m. – Memoriał Ireny Szydźowskiej (06.06) – Warszawa
– 1 m. – Ogólnopolski Puchar Starosty Zgierskiego (06.06.) – Zgierz
– Powołanie do Kadry Narodowej Juniorek Młodszych
– Ustanowienie Rekordu Polski w strzelaniu na dystansie 30 m.

 

Agnieszka Bojarska:

– Złoty medal drużynowo – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (07.06.) – Zgierz
– Brązowy medal drużynowo – Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (09.06.) – Dąbrowa Tarn.
– 2 m. – Memoriał Nowakowskiego (05-06.) – Warszawa
– 4 m. – Puchar Gór Świętokrzyskich (05.06.) – Kielce
– Wicemistrzostwo Okręgu – Mistrzostwa Okręgu 2006 (10.06.) – Zgierz

 

Natalia Grzelczak:

– Złoty medal drużynowo – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (07.06.) – Zgierz
– 1 m. – Puchar Prezydenta Zgierza (05.06.) – Zgierz
– 4 m. – Puchar Polski Juniorów Młodszych (06.06.)

 

Daria Ładyńska:

– Brązowy medal drużynowo – Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych (09.06.) – Dąbrowa Tarn.
– 3 m. – Mistrzostwa Okręgu 2006 (10.06.) – Zgierz

 

Wojciech Rajtar:

– 3 m. – Puchar Prezydenta Zgierza (05.06.) – Zgierz
– 1 m. – Ogólnopolski Puchar Starosty Zgierskiego (06.06.) – Zgierz

 

Aleksandra Róg:

– 2 m. drużynowo – Międzywojewódzkie Mistrz Młodzików (06.06.) – Łódź
– 4 m. indywidualnie – Ogólnopolski Turniej Młodzików (09.06.) – Strzelin
– Srebrny medal drużynowo
– Srebrny medal drużynowo – Finał Ogólnopolskiej Ligi Młodzików (09.06.) – Głuchołazy
– 1 m. indywidualnie
– Mistrzostwo Okręgu Młodzików – Mistrzostwa Okręgu (10.06.) – Zgierz

 

Karolina Jankowska:

– 2 m. drużynowo – Międzywojewódzkie Mistrz Młodzików (06.06.) – Łódź
– 1 m. indywidualnie
– Srebrny medal drużynowo – Ogólnopolski Turniej Młodzików (09.06.) – Strzelin
– 7 m. indywidualnie
– Srebrny medal drużynowo – Finał Ogólnopolskiej Ligi Młodzików (09.06.) – Głuchołazy
– 3 m. – Mistrzostwa Okręgu 2006 (10.06.) – Zgierz

 

Agata Smoczyńska:

– 2 m. drużynowo – Międzywojewódzkie Mistrz Młodzików (06.06.) – Łódź
– 17 m. indywidualnie – Ogólnopolski Turniej Młodzików (09.06.) – Strzelin
– Srebrny medal drużynowo
– Srebrny medal drużynowo – Finał Ogólnopolskiej Ligi Młodzików (09.06.) – Głuchołazy
– 6 m. indywidualnie
– Wicemistrzostwo Okręgu Młodzików – Mistrzostwa Okręgu (10.06.) – Zgierz

 

Magdalena Matusiak:

– Srebrny medal drużynowo – Finał Ogólnopolskiej Ligi Młodzików (09.06.) – Głuchołazy
– Srebrny medal drużynowo – Ogólnopolski Turniej Młodzików (09.06.) – Strzelin

 

Paulina Misztal:

– Srebrny medal drużynowo – Finał Ogólnopolskiej Ligi Młodzików (09.06.) – Głuchołazy
– 7 m. indywidualnie

 

V-CE MISTRZYNIE OGÓLNOPOLSKIEJ LIGI MŁODZIKÓW 2006:

– Karolina Jankowska
– Magdalena Matusiak
– Paulina Misztal
– Aleksandra Róg
– Agata Smoczyńska

Trener: Anna Szymańska

 

ZŁOTE MEDALISTKI XII OLIMPIADY MŁODZIEŻY – ZIEMIA ŁÓDZKA 2006:

– Agnieszka Bojarska
– Natalia Grzelczak
– Dominika Lubelska
– Klaudia Zielińska

Trenerzy: Anna i Wojciech Szymańscy

2005

2005

Justyna Mospinek:

– 17 m. – Grand Prix Europy (4-7.05.) – Turcja
– 12 m. – Grand Prix Europy (1-4.06.) – Sopot
– 1 m. – II runda Pucharu Polski (21.05.) – Kraków
– Srebrny medal – Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (29-31.07.) – Zakopane
– Złoty medal – Akademickie Mistrzostwa Polski (6.08.) – Poznań
– Brązowy medal w drużynie – Uniwersjada (15-20.08.) – Turcja
– 2 m. w końcowej klasyfikacji Pucharu Polski w 2005 r.

 

Marta Włodarczyk – kat. Juniorzy:

– IV miejsce – Memoriał im. Ireny Szydłowskiej (11-12.06. Warszawa)

 

Anna Każmierczak – kat. Juniorzy Młodsi:

– 9 m. – Memoriał M. Sawickiego, I Runda Pucharu Polski (14.05.) – Radom
– 3 m. – Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (28.05.) – Kielce
– 13 m. – Memoriał im. Ireny Szydłowskiej (11-12.06.) – Warszawa
– 6 m. – Eliminacje Strefowe do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (25.06.) – Zgierz

 

Paulina Grzelak – kat. Juniorzy Młodsi:

– 7 m. – Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (28.05.) – Kielce
– 10 m. – Memoriał im. Ireny Szydłowskiej (11-12.06.) – Warszawa
– 1 m. – Eliminacje Strefowe do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (25.06.) – Zgierz

 

Paulina Lubelska – kat. Juniorzy Młodsi:

– 5 m. – Eliminacje Strefowe do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (25.06.) – Zgierz

 

Agnieszka Bojarska – kat. Młodzicy:

– 5 m. – Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (28.05.) – Kielce
– Złoty medal – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (18-19.06.) – Kielce
– Brązowy medal zespołowo – Ogólnopolski Turniej Młodzików (10-11.09.) – Rzeszów
– 8 m. indywidualnie – Ogólnopolski Turniej Młodzików (10-11.09.) – Rzeszów
– Złoty medal drużynowo – Ogólnopolski Finał Ligi Młodzików (17.09.) – Wadowice

 

Daria Ładyńska – kat. Młodzicy:

– Brązowy medal zespołowo – Ogólnopolski Turniej Młodzików (10-11.09.) – Rzeszów
– Złoty medal drużynowo – Ogólnopolski Finał Ligi Młodzików (17.09.) – Wadowice

 

Klaudia Zielińska – kat. Młodzicy:

– 4 m. – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (18-19.06.) – Kielce
– Brązowy medal zespołowo – Ogólnopolski Turniej Młodzików (10-11.09.) – Rzeszów
– Złoty medal drużynowo – Ogólnopolski Finał Ligi Młodzików (17.09.) – Wadowice

 

Dominika Lubelska – kat. Młodzicy:

– Brązowy medal zespołowo – Ogólnopolski Turniej Młodzików (10-11.09.) – Rzeszów
– Złoty medal drużynowo – Ogólnopolski Fina? Ligi Młodzików (17.09.) – Wadowice

 

Edyta Szulc – kat. Młodzicy:

– 7 m. – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (18-19.06.) – Kielce

 

Kat. Dzieci:

– I Okręgowe Zawody Halowe (22.01.) – Zgierz
– 1 m. Karolina Jankowska (363 pkt)
– 3 m. Aleksandra Róg (272 pkt)
– II Okręgowe Zawody Halowe (19.02.) – Zgierz
– 1 m. Karolina Jankowska (283 pkt)
– 2 m. Aleksandra Róg (268 pkt)
– 3 m. Agata Smoczyńska (265 pkt)
– III Okręgowe Zawody Halowe (12.03.) – Łódź
– 1 m. Agata Smoczyńska (279 pkt)
– 2 m. Karolina Jankowska (267 pkt)
– 3 m. Paulina Misztal (262 pkt)
– 4 m. Aleksandra Róg (218 pkt)
– Puchar Prezydenta Miasta Zgierza (11.06.) – Zgierz
– 1 m. Karolina Jankowska (600 pkt)
– 2 m. Aleksandra Róg (593 pkt)
– 5 m. Agata Smoczyńska (527 pkt)
– Zawody Okręgowe 10-lecie UKS “Piątka” (25.06.) – Zgierz
– 1 m. Karolina Jankowska (606 pkt)
– 2 m. Aleksandra Róg (598 pkt)
– 4 m. Magdalena Matusiak (542 pkt)
– 5 m. Agata Smoczyńska (537 pkt)
– Zawody Okręgowe (25.09.) – Łódź
– 1 m. Karolina Jankowska (627 pkt)
– 2 m. Agata Smoczyńska (621 pkt)
– 4 m. Aleksandra Róg (584 pkt)
– 5 m. Paulina Misztal (543 pkt)
– Zawody Okręgowe “Zakończenie Sezonu” (8.10.) – Zgierz
– 1 m. Aleksandra Róg (664 pkt)
– 2 m. Karolina Jankowska (637 pkt)
– 5 m. Magdalena Matusiak (589 pkt)

 

W roku 2005 w ogólnopolskim współzawodnictwie sportu młodzieżowego, zawodnicy UKS “Piątka” zdobyli 62 punkty.

2004

2004

Justyna Mospinek:

– IV m. – Halowe Mistrzostwa Polski (luty) – Legnica
– IX m. – Puchar Europy (kwiecień) – Włochy
– Brązowy medal w drużynie Mistrzostwa Europy (maj) – Belgia
– Brązowy medal w drużynie Puchar Europy (czerwiec) – Niemcy
– Srebrny medal w drużynie Puchar Europy (lipiec) – Turcja
– XIV m. – Igrzyska Olimpijskie (sierpień) – Ateny
– Mistrzostwo Polski – Mistrzostwa Polski (wrzesień) – Prudnik

 

Bartłomiej Baszczyński – kat. seniorzy:

– VI m. – Zawody Okręgowe (8-9.05.) – Zgierz

 

Agnieszka Bojarska – kat. młodzicy:

– V m. – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (19-20.06.04) – Zgierz
– VIII m. – Ogólnopolski Turniej Młodzików /Mistrz. Polski/ (04-05.09.) – Sucha Beskidzka
– I m. – Zawody Okręgowe (8-9.05.) – Zgierz
– III m. – Zawody Okręgowe “Zakończenie Sezonu” /w obsadzie międzynarodowej/ (9-10.09.) – Zgierz

 

Marta Borowska – kat. młodzicy:

– II m. – Zawody Okręgowe (8-9.05.) – Zgierz

 

Natalia Grzelczak – kat. dzieci:

– II m. – Zawody Okręgowe (8-9.05.) – Zgierz
– I m. – Zawody Okręgowe “Zakończenie Sezonu” /w obsadzie międzynarodowej/ (9-10.09.) – Zgierz

 

Robert Kret – łuki bloczkowe:

– I m. – Zawody Okręgowe “Otwarcie sezonu” (24-25.04.) – Zgierz
– I m. – Zawody Okręgowe /kat. seniorzy/ (8-9.05.) – Zgierz
– VI m. – Zawody Ogólnopolskie “Memoriał Michała Sawickiego” (15.05.) – Radom

 

Daria Ładyńska – kat. dzieci:

– I m. – Zawody Okręgowe (8-9.05.) – Zgierz
– III m. – Zawody Okręgowe “Zakończenie Sezonu” /w obsadzie międzynarodowej/ (9-10.09.) – Zgierz

 

Ewelina Marszałkowska:

– II m. – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (19-20.06.04) – Zgierz
– XIV m. – Ogólnopolski Turniej Młodzików /Mistrz. Polski/ (4-5.09.) – Sucha Beskidzka
– II m. – Zawody Okręgowe “Otwarcie sezonu” (24-25.04.) – Zgierz
– II m. – Zawody Ogólnopolskie “Memoria? Michała Sawickiego” (15.05.) – Radom
– III m. – Zawody Międzywojewódzkie (29.05.) – Zgierz

 

Radosław Musoski – kat. młodzicy:

– III m. – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (19-20.06.04) – Zgierz
– II m. – Zawody Okręgowe (8-9.05.) – Zgierz
– I m. – Zawody Okręgowe “Zakończenie Sezonu” /w obsadzie międzynarodowej/ (9-10.09.) – Zgierz

 

Paulina Pokora – kat. młodzicy:

– V m. – Zawody Okręgowe(8-9.05.) – Zgierz

 

Wojciech Rajtar – kat. dzieci:

– V m. – Zawody Okręgowe (8-9.05.) – Zgierz

 

Anna Raupach – kat. dzieci:

– III m. – Zawody Okręgowe (8-9.05.) – Zgierz
– V m. – Zawody Okręgowe “Zakończenie Sezonu” /w obsadzie międzynarodowej/ (9-10.09.) – Zgierz

 

Łukasz Surowiecki – kat. seniorzy:

– VIII m. – Zawody Okręgowe (8-9.05.) – Zgierz

 

Marta Włodarczyk:

– IV m. – Zawody Okręgowe “Otwarcie sezonu”(24-25.04.) – Zgierz

2003

2003

Justyna Mospinek:

– brązowy medal – Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów (15-16.02.) – Kraków
– VI m. – Halowe Mistrzostwa Świata Seniorów (4-9.03.) – Limes (Francja)
– brązowy medal drużynowo i IV m. indywidualnie – I Runda Pucharu Europy (4-10.05.) – Poreń (Chorwacja)
– V m. drużynowo i VI m. indywidualnie – III Runda Pucharu Europy (17-21.06.) – Antalya (Turcja)
– V m. drużynowo – Mistrzostwa Świata (7-19.07.) – Nowy Jork (USA)

Nominacja olimpijska – Ateny 2004

– srebrny medal drużynowo – Test Olimpijski (2-10.08.) – Ateny (Grecja)
– VI m. indywidualnie – UNIWERSJADA (24-31.08.) – Deagu (Korea)
– I m. w końcowej klasyfikacji – Puchar Polski Seniorów (czwarty raz)
– IV m. – Puchar Europy
– III m. drużynowo i VI m. indywidualnie w Światowym Rankingu międzynarodowej federacji łuczniczej FITA na rok 2003
– Justyna Mospinek objęta jest szkoleniem Kadry Olimpijskiej od 2000 r. Agnieszka Bojarska – kat. dzieci

ZAWODY OKRĘGU ŁÓDZKIEGO:

– II m. “Otwarcie Sezonu 2003” (10-11.05.) – Zgierz (594 pkt)
– I m. – Zawody okręgowe (31.05. -1.06.) – Łódź (615 pkt)
– I m. – Zawody okręgowe (21-22.06.) – Zgierz (596 pkt)
– I m. – Zawody okręgowe (21-22.09.) – Zgierz (602 pkt)
– I m. – “Zakończenie Sezonu 2003” (11-12.10.) – Zgierz (653 pkt)

Paulina Grzelak – kat. młodzik:

– brązowy medal w zespole – M. P. Młodzików (6-7.09.) – Kołobrzeg (1119 pkt) – rekord życiowy

ZAWODY OKR?GU ?ÓDZKIEGO:

– III m. – Zawody okręgowe (21-22.09.) – Zgierz (1089 pkt)
– III m. – “Zakończenie Sezonu 2003” (11-12.10.) – Zgierz (1051 pkt)
– w 2003 r. szkolona w kadrze młodzika WFZS

 

Robert Kret – łuki bloczkowe:

– srebrny medal indywidualnie – Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów (15-16.02.) – Kraków
– udział w Mistrzostwach Świata (7-19.07.) – Nowy Jork (USA)

 

Ewelina Marszałkowska – kat. młodzik:

– srebrny medal indywidualnie – M. P. Młodzików (6-7.09.) – Kołobrzeg (1234 pkt)
– brązowy medal w zespole – M. P. Młodzików (6-7.09.) – Kołobrzeg
– I m. w kat. juniorek mł. – Memoriał Michała Sawickiego – hala (20.12.) – Radom

ZAWODY OKRĘGU ŁÓDZKIEGO:

– III m. – “Otwarcie Sezonu 2003” (10-11.05.) – Zgierz (1081 pkt)
– III m. – Zawody okręgowe (31.05. -1.06.) – Łódź (1176 pkt)
– I m. – Zawody okręgowe (21-22.06.) – Zgierz (1137 pkt)
– I m. – Zawody okręgowe (21-22.09.) – Zgierz (1277 pkt) – rekord życiowy
– I m. – “Zakończenie Sezonu 2003” (11-12.10.) – Zgierz (1246 pkt)
– w 2003 r. szkolona w kadrze młodzika WFZS w Łodzi

 

Radosław Musoski – kat. młodzik

ZAWODY OKRĘGU ŁÓDZKIEGO:

– III m. – Zawody okręgowe (21-22.09.) – Zgierz (980 pkt)
– w 2003 r. szkolony w kadrze młodzika WFZS w Łodzi

 

Paulina Pokora – kat. dzieci

ZAWODY OKRĘGU ŁÓDZKIEGO:

– I m. – “Otwarcie Sezonu 2003” (10-11.05.) – Zgierz (596 pkt)
– III m. – Zawody okręgowe (21-22.09.) – Zgierz (577 pkt)
– III m. – “Zakończenie Sezonu 2003” (11-12.10.) – Zgierz (606 pkt)

 

Anna Raupach – kat. dzieci

ZAWODY OKRĘGU ŁÓDZKIEGO:

– III m. – Zawody okręgowe (31.05. -1.06.) – ?ód? (580 pkt)
– III m. – Zawody okręgowe (21-22.06.) – Zgierz (544 pkt)
– II m. – Zawody okręgowe (21-22.09.) – Zgierz (583 pkt)

 

Eliza Starzyńska – kat. młodzik:

– brązowy medal w zespole – M. P. Młodzików (6-7.09.) – Kołobrzeg (1138 pkt)

ZAWODY OKRĘGU ŁÓDZKIEGO:

– II m. – Zawody okręgowe (21-22.06.) – Zgierz (1082 pkt)
– II m. – Zawody okręgowe (21-22.09.) – Zgierz (1149 pkt)
– II m. – “Zakończenie Sezonu 2003” (11-12.10.) – Zgierz (1152 pkt) – rekord życiowy
– w 2003 r. szkolona w kadrze młodzika WFZS w Łodzi

 

Edyta Szulc – kat. dzieci

ZAWODY OKRĘGU ŁÓDZKIEGO:

– III m. – “Otwarcie Sezonu 2003” (10-11.05.) – Zgierz (558 pkt)
– II m. – Zawody okręgowe (31.05.-1.06.) – Łódź (612 pkt)
– II m. – “Zakończenie Sezonu 2003” (11-12.10.) – Zgierz (620 pkt)

 

Marta Włodarczyk – kat. juniorka młodsza:

– XIV m. – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (26-28.07.) – Gdańsk (1158 pkt) – rekord życiowy
– XXI m. w końcowej klasyfikacji Pucharu Polski Juniorek

ZAWODY OKRĘGU ŁÓDZKIEGO:

– I m. – “Otwarcie Sezonu 2003” (10-11.05.) – Zgierz (1032 pkt)
– I m. – Zawody okręgowe (31.05.-1.06.) – Łódź (1086 pkt)
– I m. – Zawody okręgowe (21-22.06.) – Zgierz (1054 pkt)
– II m. – Zawody okręgowe (21-22.09.) – Zgierz (1076 pkt)
– I m. – “Zakończenie Sezonu 2003” (11-12.10.) – Zgierz (1114 pkt) w 2003 r. szkolona w WFZS – kadra juniora

2002

2002

Justyna Mospinek:

– złoty medal i halowe Mistrzostwo Polski Seniorów (23-24.02.) – Nowa Ruda
– złoty medal i halowe Mistrzostwo Polski Juniorek (2-3.03.) – Prudnik
– IV m. – Halowe Mistrzostwa Europy Seniorów (13-17.03.) – Ankara (Turcja)
– brązowy medal indywidualnie i srebrny medal drużynowo – Mistrzostwa Europy Seniorów (23-27.07.) – Oul (Finlandia)
– I m. w końcowej klasyfikacji – Puchar Polski Seniorów (trzeci raz)
– VII m. w końcowej klasyfikacji – Puchar Europy
– XI m. w Światowym Rankingu międzynarodowej federacji łuczniczej FITA na rok 2002 brązowy medal – Mistrzostwa Polski Seniorów (12-15.09.) – Poznań

2001

2001

Justyna Mospinek:

– brązowy medal i tytuł II halowej wicemistrzyni Polski Seniorek
– złoty medal i Mistrzostwo Polski Juniorek w hali
– wyrównanie rekordu Świata juniorek oraz ustanowienie rekordu Polski Juniorek w strzelaniu na 18 m. /582 pkt./ podczas Halowych Mistrzostw Świata – Florencja
– złoty medal i Mistrzostwo Polski Seniorów na torach otwartych
– złoty medal i Mistrzostwo Polski Juniorów na torach otwartych
– ustanowienie trzech rekordów Polski Juniorek w strzelaniu na 50, 30 m. oraz w wieloboju Ł-AB
– VI m. w międzynarodowym turnieju w Korei
– VII m. – Grand Prix Europy w Turcji
– XII m. – Grand Prix Europy w Rosji
– IX m. – Mistrzostwa Europy Juniorów w Chorwacji
– srebrny medal i wicemistrzostwo Europy w klasyfikacji drużynowej
– VII m. w klasyfikacji drużynowej – Mistrzostwa Świata Seniorów w Chinach
– zwycięstwo w końcowej klasyfikacji – Puchar Polski Seniorów
– zwycięstwo w końcowej klasyfikacji – Puchar Polski Juniorek
– XII m. w światowym rankingu międzynarodowej federacji łuczniczej FITA na rok 2001
– zakwalifikowanie się do reprezentacji Polski na Halowe Mistrzostwa Świata we Florencji

Piotr Kowalczyk:

– brązowy medal i tytuł II halowego wicemistrza Polski Seniorów w łukach bloczkowych

Robert Kret:

– złoty medal i halowe Mistrzostwo Polski Seniorów w łukach bloczkowych
– zakwalifikowanie się do reprezentacji Polski na Halowe Mistrzostwa Świata we Florencji

Maciej Szymański:

– srebrny medal i halowe wicemistrzostwo Polski Seniorów
– VII m. – Mistrzostwa Polski Juniorów
– zakwalifikowanie się do reprezentacji Polski na Halowe Mistrzostwa Świata we Florencji

Jakub Zimiński:

– zwycięstwo – II runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych w Krakowie

 

UKS pod względem osiągnięć sportowych za 2001 rok – szesnasty klub w Polsce.

2000

2000

Justyna Mospinek:

– złoty medal i Halowe Mistrzostwo Polski Seniorek
– złoty medal i Halowe Mistrzostwo Polski Juniorek
– II m. – Puchar Europy Juniorów w Chorwacji
– XIV m. – Mistrzostwa Świata Juniorów w Belfort /Francja/ i IV m. w drużynie
– I m. – Mistrzostwa Polski Juniorów, dwa rekordy Polski /wielobój i 70 m/, pięć złotych medali /70, 60, 50, 30 m, FITA/
– II m. w klasyfikacji generalnej – Puchar Europy
– 14 rekordów polski juniorek /wszystkie możliwe do zdobycia/
– I m. – 64. Mistrzostwa Polski Seniorów /złoty medal w strzelaniu na 70 m. i w klasyfikacji końcowej, brązowy na 60 m./
– I m. w końcowej klasyfikacji – Puchar Polski Seniorek i Juniorek
– powołanie do Kadry Olimpijskiej Ateny 2004
– V m. w klasyfikacji zespołowej kobiet – XVIII Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów

Katarzyna Andrzejczak:

– brązowy medal – Halowe Mistrzostwa Polski Kadetów
– VII m. – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
– V m. w klasyfikacji zespołowej kobiet – XVIII Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów

Maciej Szymański:

– IV m. – Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów
– IV m. – Mistrzostwa Polski Juniorów, srebrny medal w strzelaniu na 30 m
– VI m. w finale – Puchar Europy w Czechach w kat. Juniorów
– VI m. w końcowej klasyfikacji – Puchar Polski Juniorów
– powołanie do Kadry Olimpijskiej Ateny 2004

Jakub Zimiński:

– III m. – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
– IV m. – Mistrzostwa Polski Młodzików

 

– V m. w klasyfikacji zespołowej kobiet – XVIII Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów – M. Frontczak
– UKS “Piątka” III m. w klasyfikacji klubowej – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
– II m. UKS “Piątka” w klasyfikacji klubowej – Mistrzostwa Polski Juniorów
– I m. indywidualnie i w drużynie w finale – Puchar Europy Juniorek w Czechach, 
– VII m. UKS “Piątka” w rankingu UKS-ów działających we wszystkich dyscyplinach sportowych
– 58 pkt w punktacji wojewódzkiej w sporcie młodzieżowym
– III m. w rankingu klubów łuczniczych w 2000 roku

Organizacja XVIII Halowych Mistrzostw Polski Seniorów – luty 2000 r.

1999

1999

Justyna Mospinek:

– wicemistrzostwo Polski Juniorek Młodszych w hali
– złoty medal indywidualnie – Puchar Europy w Belgii
– srebrny medal drużynowo – Puchar Europy w Niemczech
– V m. w końcowej klasyfikacji – Puchar Europy Kadetów
– wicemistrzostwo Europy indywidualnie i złoty medal w drużynie – Mistrzostwa Europy Kadetów i Juniorów w Anglii
– zwycięstwo w generalnej klasyfikacji Pucharu Polski Juniorek Młodszych i IV m. w klasyfikacji open
– wicemistrzostwo Krakowa – Otwarte Mistrzostwa Krakowa
– powołanie do Kadry Narodowej Juniorów

Katarzyna Andrzejak:

– powołanie do Kadry Wojewódzkiej Młodzików
– IV m. – Mistrzostwa Polski Młodzików
– mistrzostwo Makroregionu Centralnego Młodzików

Maciej Szymański:

– wicemistrzostwo Polski i Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
– srebrny medal w drużynie – Puchar Europy w Belgii
– brązowy medal w drużynie i V m. indywidualnie – Puchar Europy w Niemczech
– VI m. w końcowej klasyfikacji – Puchar Europy Kadetów
– powołanie do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy Kadetów i Juniorów w Anglii – XX miejsce
– II m. w generalnej klasyfikacji – Puchar Polski
– mistrzostwo Krakowa – Otwarte Mistrzostwa Krakowa i II runda Pucharu Polski
– powołanie do Kadry Narodowej Juniorów

1999

1999

– powołanie do Kadry Wojewódzkiej Młodzików – Kamila Esslinger, Jakub Zimiński
– IV m. – Młodzieżowe Mistrzostwa Polski – Sylwia Szymańska
– zorganizowanie wyjazdu na międzynarodowy turniej łuczniczy do Aue (Niemcy)
– III m. dla UKS “Piątka” w klasyfikacji klubowej – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży organizacja Halowych Mistrzostw Polski Seniorów – luty 99 r.

1998

1998

Powołanie do Kadry Narodowej Juniorek Justyny Mospinek i do Kadry Narodowej Juniorów Młodszych Bolesława Samodulskiego.

– organizacja XIII Halowych Mistrzostw Polski Juniorów i VIII Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych – hala MOSiR
– V m. indywidualnie – Justyna Mospinek
– brązowy medal zespołu dziewcząt – Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży we Wrocławiu w składzie: J. Mospinek, Katarzyna Olczak, Katarzyna Walczak
– brązowy medal indywidualnie – Młodzieżowe Mistrzostwa Polski – S. Szymańska
– V m. w końcowej klasyfikacji – Puchar Polski Juniorek Młodszych – J. Mospinek
– organizacja Mistrzostw Polski Młodzików – tory łucznicze MOSiR

1997

1997

Sylwia Szymańska:

– powołanie do Kadry Olimpijskiej Sydney 2000
– IV m. – XV Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów
– wicemistrzostwo Polski Juniorów

1996

1996

Sylwia Szymańska:

– IV m. – Mistrzostwa Polski Juniorów
– III m. w klasyfikacji końcowej – Puchar Polski Juniorów
– powołanie do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata Juniorów w San Diego (USA)

Bolesław Samodulski:

– III m. – Ogólnopolski turniej o “Puchar Lajkonika” – Kraków
– IV m. – Ogólnopolski turniej o “Złoty Liść Jesieni” – Kielce

1995

1995

Sylwia Szymańska

– IV m. – I Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży i XXII Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

– IV m. w końcowej klasyfikacji – Puchar Polski

– rekord Polski Juniorów w strzelaniu na 18 m w hali

 

– III Ogólnopolskie Zawody Dzieci

– I m. – Katarzyna Olczak,

– III m. – Karolina Kruszyńska,

– IV m. – Katarzyna Walczak,

– III m. – Bolesław Samodulski

– I m. zespół – K. Olczak, K. Walczak, K. Kruszyńska

– III m. zespół – B. Samodulski, M. Szymański, S. Janicki

– zorganizowanie wyjazdu na turniej do Niemiec i zdobycie I miejsca.

Październik 1994

1994
Październik

Powołanie do życia UKS 5

– powstaje komitet założycielski klubu

– UKS “Piątka” zostaje wpisany do rejestru Stowarzyszeń Kultury Fizycznej i ich Związków (24.11.) – otrzymuje osobowość prawną.

Spis