UKS "5" Zgierz

Pomoc dla Angeliki


Drodzy Przyjaciele!

Czasami zdarza się, że trzeba przewartościować swoje dotychczasowe życie i zmierzyć się z ciężką chorobą.

Ta sytuacja dotknęła Angelikę Rudo – byłą zawodniczkę naszego klubu UKS Piątka Zgierz, medalistkę XXI Olimpiady Młodzieży w łucznictwie. Zdiagnozowano u niej niezwykle rzadki, agresywny i złośliwy nowotwór „ Nut carcinoma”.

Angelika pisze, że nie poddaje się i staje do walki, tak jak robiła to w rywalizacji sportowej. Musimy jej w tym pomóc.

Organizujemy zbiórkę wśród członków klubu, zawodników i wszystkich sympatyków UKS Piątka. Można składać dowolne sumy u trenera Szymańskiego. Zebraną kwotę wpłacimy na subkonto Angeliki . Wpłat można dokonywać również indywidualnie.

Wpłat można dokonywać na subkonto podopiecznego lub przez stronę fundacji:

https://www.raknroll.pl/podopieczni/angelika-rudo/

Fundacja Rak’n’Roll. Wygraj Życie!

PL29 1600 1462 1893 9704 1000 0181

z dopiskiem:

„dla Angeliki Rudo”

Dane do przelewów z zagranicy:

Fundacja Rak’n’Roll. Wygraj Życie!

IBAN:

PL29 1600 1462 1893 9704 1000 0181

BIC:

PPABPLPK

z dopiskiem:

„dla Angeliki Rudo”

Wsparcie Podopiecznego przez PayU lub PayPal jest odzwierciedlane na pasku postępu zbiórki w codziennych aktualizacjach. Jeśli wybierzesz przelew tradycyjny, Twoja wpłata zostanie odzwierciedlona na pasku w przeciągu 2 dni roboczych.

Share on facebook
Share on twitter