UKS "5" Zgierz

Kolejny sukces młodych łuczników UKS Piątka Zgierz

W Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików, które odbyły się 22 września w Kutnie nasi zawodnicy i zawodniczki wywalczyli 4 złote i dwa brązowe medale.  

Złote medale zdobyli: Bieńkowski Krzysztof w kategorii chłopców, drużyna chłopców w składzie – Krzysztof Bieńkowski, Szymon Wojciechowski, Paweł Kałczak i Stanisław Kardas, drużyna dziewcząt w składzie: Laura Bliżniak, Klaudia Konowalska, Julita Helińska i Katarzyna Kozubowicz, mikst w składzie: Krzysztof Bieńkowski i Laura Bliżniak.  

Brązowe medale zdobyli: Szymon Wojciechowski w kategorii chłopców i Laura Bliżniak w kategorii dziewcząt.  

W rywalizacji klubowej wywalczyliśmy bezapelacyjnie I miejsce wyprzedzając Społem Łódż i Stellę Kielce, króre to zespoły zajęły odpowiednio II i III miejsce.     Zawodników i zawodniczki do zawodów przygotował niezawodny duet trenerski: Anna i Wojciech Szymańscy.

Share on facebook
Share on twitter