UKS "5" Zgierz

1% podatku – lepszy sprzęt, większe możliwości

Od 27 lat zawodniczki i zawodnicy naszego Klubu, poprzez systematyczny trening i osiągnięte wyniki, promują nasze miasto i zgierski sport na stadionach łuczniczych Polski, Europy i świata. Niezliczona ilość medali i pucharów z aren łuczniczych, z Pucharem Świata zdobytym przez zawodniczkę naszego klubu, dwukrotną olimpijkę – Justynę Mospinek włącznie, świadczą o głębokiej potrzebie kontynuacji naszej działalności. Łucznictwo kształtuje, tak potrzebne w życiu, cechy charakteru jak systematyczność, wytrwałość w dążeniu do celu, umiejętność opanowywania stresu, cierpliwość.

Aby sprostać tym wyzwaniom pragniemy podnosić jakość naszej pracy. Państwa finansowa pomoc w tym zakresie, w postaci przekazania naszemu Klubowi 1% swojego podatku dochodowego, pozwoli nam realizować nasze zadania w efektywniejszy sposób. Aby Państwa darowizna trafiła na konto naszego Klubu, należy wybrać KRS 0000175850 i dopisać w pozycji “informacje szczegółowe”Uczniowski Klub Sportowy “Piątka” Zgierz. Organizacją, która umożliwia nam pozyskanie funduszy z 1% podatku dochodowego na rzecz naszego Klubu jest – Stowarzyszenie Absolwentów Gimnazjum i Liceum im. Stanisława Staszica w Zgierzu.

Wszystkim darczyńcom pragniemy serdecznie podziękować.
Zawodniczki, zawodnicy, działacze i Zarząd Klubu.

Share on facebook
Share on twitter