A A A

Aktualności



-->

2018-01-16 13:52:18
Kategoria: Aktualności

   

 

 

  

2017-12-30 11:11:36
Kategoria: Aktualności
 
                                NAJWAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA ZAWODNIKÓW 
                                                   UKS „PIĄTKA” w roku 2017
 
Zawodnicy klubu w 2017 roku zdobyli :
- 16 klas sportowych w tym 1 klasa I, 8 klas II, i 7 klas III.
- w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski Hanna Górska zajęła 8 miejsce
- w Mistrzostwach Polski Młodzików Kielce 2017 nasi zawodnicy

wywalczyli PIERWSZE MIEJSCE W PUNKTACJI KLUBÓW ZDOBYWAJĄC 29 PUNKTÓW.
W klasyfikacji indywidualnej Mistrzostw Polski Młodzików nasi czołowi zawodnicy zajęli następujące miejsca:
Kacper Makowski - 8 
Martyna Wieczorek - 6 
Roksana Miśkiewicz - 8 
Justyna Rydyger - 9
Gabriela Filipczak - 10
W klasyfikacji zespołowej:
      I zespół młodziczek UKS Piątka w składzie: Miśkiewicz, Rydyger, Brocka zajął 5 miejsce,
   a II zespół w składzie: Wieczorek, Filipczak, Berek zajął miejsce 6.
W klasyfikacji zespołów mieszanych mikst:
    I zespół w składzie Martyna Wieczorek i Kacper Makowski wywalczyli miejsce 5,
 a II zespół w składzie Justyna Rydyger i Mateusz Przybylski zajęli 11 miejsce (na 64 sklasyfikowane zespoły).

W roku 2017 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików nie zostały rozegrane, natomiast klasyfikacja
w ramach punktacji sportu młodzieżowego przeniesiona została do Mistrzostw Polski Młodzików.
W roku 2017 nasi zawodnicy zgromadzili we współzawodnictwie młodzieżowym klubów prowadzonym
przez Ministerstwo Sportu i Turystyki 42 punkty, co po raz kolejny od kilku lat daje nam II miejsce w gminie
za Zgierskim Towarzystwem Atletycznym.
 
Do kadry narodowej młodzieżowców powołane zostały Hanna Górska i Magdalena Sławińska.
Nominację do kadry narodowej młodzieżowców na rok 2018 uzyskała Hanna Górska.
 
W finale Ogólnopolskiej Ligi Młodzików zespół młodziczek w składzie :
Martyna Wieczorek, Gabriela Filipczak, Roksana Miśkiewicz, Wiktoria Berek zajął 1 miejsce.
 
Tytuły Mistrza Województwa na rok 2017 zdobyli:
             Hanna Górska (kobiety open),
             Roksana Miśkiewicz (młodziczki),
             Kacper Makowski (młodzicy).
Wicemistrzami Województwa zostali:
             Justyna Rydyger i Gabriela Filipczak (młodziczki),
             Gabriela Kaźmierczak i Kornel Kozak (dzieci).

 

2016-12-30 10:12:21
Kategoria: Aktualności
                     NAJWAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA ZAWODNIKÓW
                                          UKS „PIATKA” w roku 2016

 

Zawodnicy klubu w 2016 roku zdobyli :
 - 6 nominacji do kadry narodowej w różnych kategoriach wiekowych
     3 w kategorii juniora młodszego,
     1 w kategorii juniorek,
     2 w kategorii młodzieżowców 
 -   21 klas sportowych w tym 1 kl I, 6 klas II, i 14 klas III.
 
       W Mistrzostwach Polski Młodzików nasi zawodnicy wywalczyli złoty medal
 i tytuł Zespołowego Mistrza Polski w kategorii młodzików oraz  
 srebrny medal wraz z tytułem Zespołowego Wicemistrza Polski Młodziczek Młodszych.
 
      W Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w klasyfikacji  klubowej
zajęliśmy I miejsce zdobywając 30 punktów.
W zawodach tych zawodnicy zdobyli 3 złote i 3 srebrne medale:
 złoty indywidualnie Justyna Rydyger
 -  złoty zespołowo w kategorii młodzików starszych: Stolarz, Domański, Rosiński, Diowksz,
 złoty medal w klasyfikacji klubowej.  
 srebrny medal indywidualnie Mateusz Domański
 srebrny zespołowo w kategorii młodzików: Makowski, Rogaczewski, Przybylski, Pelikan,
  - srebrny dla zespołu młodziczek w składzie Miśkiewicz, Rydyger, Brocka, Wieczorek.

    W rankingu współzawodnictwa sportowego 25 najlepszych klubów  
   łuczniczych za lata 2013 - 2016 prowadzonym przez Polski Związek Łuczniczy,
   UKS "Piątka" sklasyfikowany został na 13 miejscu.  

    Nasi zawodnicy zgromadzili we  współzawodnictwie młodzieżowym 
klubów prowadzonym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki 39 punktów,
co po raz kolejny od kilku lat dawało nam II miejsce w gminie
za Zgierskim Towarzystwem Atletycznym.

    W roku 2016 do kadry narodowej juniorów młodszych powołani zostali :
Wiktor Snarski, Paweł Karlikowski i Kacper Wojtunik.
Na drugim miejscu w kadrze narodowej juniorek znalazła się Hanna Górska.
 
2015-12-29 15:30:57
Kategoria: Aktualności
         

        NAJWAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA ZAWODNIKÓW
                       UKS „PIATKA” w roku 2015
 
Zawodnicy klubu w 2015 roku zdobyli :
- 7 nominacji do kadry narodowej w różnych kategoriach wiekowych:
   4 w kategorii juniora młodszego,
   1 w kategorii juniorek,
   1 w kategorii młodzieżowców,
   1 w seniorach.
- 15 klas sportowych w tym 1 mistrzowska międzynarodowa,
                                             6 klas I,
                                             5 klas II,
                                             3 klasy III.
 
   W końcowej klasyfikacji Pierwszej Ligi mężczyzn zespół UKS Piątka wywalczył 3 miejsce.
Kobiety zakończyły rozgrywki na miejscu 11 w Pierwszej Lidze.
 
W końcowej klasyfikacji Ogólnopolskiej Ligi Młodzików nasi zawodnicy wywalczyli brązowy medal.
 
   W Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w klasyfikacji
klubowej zajęliśmy II miejsce zdobywając 28,67 pkt tuż za UKS
Wloszczowice z woj Świętokrzyskiego który wyprzedził nas o 1,33 pkt.
W zawodach tych zawodnicy zdobyli 3 srebrne i 2 medale brązowe.

  Nasi zawodnicy zgromadzili rekordową w historii klubu ilość punków we współzawodnictwie
młodzieżowym klubów prowadzonym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki zdobywając 65,3 punktów,
co po raz kolejny dawało nam 2 miejsce w gminie za Zgierskim Towarzystwem Atletycznym.
2014-12-22 13:39:22
Kategoria: Aktualności

ROK 2014 - XX ROCZNICA POWSTANIA KLUBU


NAJWAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA ZAWODNIKÓW UKS „PIATKA”


                                                                                                                          Seniorzy
Justyna Mospinek-Kluz

BRĄZOWY MEDAL Mistrzostw Europy 2014 w zespole.
I miejsce indywidualnie i siódmy tytuł Mistrzyni Polski Seniorek.
4 złote medali Mistrzostw Polski w strzelaniu z odległości:70,50,30 m oraz
w konkurencji Indywidualna Olimpijska Runda FITA
Tytuł Mistrzyni Polski I Zimowych Mistrzostw Polski.
Mistrzowska Międzynarodowa klasa sportowa, powołana do KADRY OLIMPIJSKIEJ.

                                                                                             Młodzieżowcy
Aleksandra Róg

BRĄZOWY MEDAL i tytuł II Wicemistrzyni Polski Studentów 2014.
I klasa sportowa.

                                                                                                   Juniorzy
Hanna Górska

BRĄZOWY MEDAL i tytuł II Wicemistrzyni Polski Juniorek na rok 2014 /indywidualnie/
I klasa sportowa. Powołana do KADRY NARODOWEJ juniorek na rok 2015 .

                                                                                             Juniorzy młodsi
Radosław Olczyk

SREBRNY MEDAL i tytuł Wicemistrza Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2014 (indywidualnie).
BRĄZOWY MEDALE i tytuły II Zespołowego Wicemistrza Klubowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych.
I klasa sportowa. Powołany do KADRY NARODOWEJ juniorów mł. na rok 2015
 

Krzysztof Gancarz

Powołany do KADRY NARODOWEJ juniorów młodszych na rok 2015,
I klasa sportowa.

Robert Pawłowski

BRĄZOWY MEDALE i tytuły II Zespołowego Wicemistrza Klubowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych,
I klasa sportowa.

                                                                                                     Młodzicy
Wiktor Snarski

BRĄZOWY MEDAL i tytuł II Indywidualnego Halowego Wicemistrza Polski Młodzików 2014.
BRĄZOWY MEDAL i tytuł II Zespołowego Halowego Wicemistrza Polski Młodzików 2014.
ZŁOTY MEDAL i tytuł Indywidualnego Mistrza Polski Młodzików 2014.
ZŁOTY MEDAL i tytuł Zespołowego Mistrza Polski Młodzików 2014.
BRĄZOWY MEDAL i tytuł II Zespołowego Wicemistrza Klubowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych.
ZŁOTY MEDAL i tytuł Zespołowego Mistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików.
ZŁOTY MEDAL i tytuł Indywidualnego Mistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików.
I klasa sportowa.
Powołany do KADRY NARODOWEJ juniorów młodszych na rok 2015

Paweł Karlikowski

BRĄZOWY MEDAL i tytuł II Zespołowego Halowego Wicemistrza Polski Młodzików 2014.
ZŁOTY MEDAL i tytuł Zespołowego Mistrza Polski Młodzików 2014.
ZŁOTY MEDAL i tytuł Zespołowego Mistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików.
BRĄZOWY MEDAL i tytuł Indywidualnego II Wicemistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików.
Powołany do KADRY NARODOWEJ juniorów młodszych na rok 2015,
II klasa sportowa

Kacper Wojtunik

BRĄZOWY MEDAL i tytuł II zespołowego Halowego Wicemistrza Polski Mł.2014
ZŁOTY MEDAL i tytuł Zespołowego Mistrza Polski Młodzików 2014.
ZŁOTY MEDAL i tytuł Zespołowego Mistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików.
II klasa sportowa

Łukasz Pyżuk

SREBRNY MEDAL i tytuł Indywidualnego Wicemistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików Młodszych.
SREBRNY MEDAL i tytuł Zespołowego Wicemistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików Młodszych.

Świerczyński Krystian
BRĄZOWY MEDAL i tytuł II zespołowego Halowego Wicemistrza Polski 2014
ZŁOTY MEDAL i tytuł Zespołowego Mistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodz.

Wojciech Chojnacki

SREBRNY MEDAL i tytuł Zespołowego Wicemistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików Młodszych.

Marcin Stolarz

SREBRNY MEDAL i tytuł Zespołowego Wicemistrza Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików Młodszych.
 
W rocznym rankingu współzawodnictwa sportowego klubów łuczniczych za rok 2014 – łuki olimpijskie
prowadzonym przez PZŁucz, wśród 86 sklasyfikowanych klubów UKS „Piątka” zajął 9 miejsce.
W rocznym rankingu współzawodnictwa dzieci i młodzieży prowadzonym przez Ministerstwo
Sportu i Turystyki UKS „Piątka” zajął 13 miejsce zdobywając 56,20 pkt (sklasyfik.67 klubów łuczniczych)

Zawodnicy klubu w 2014 r zdobyli :
- podczas Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych : 3 indywidualne tytuły
Mistrza Polski, 3 indywidualne tytuły Wicemistrza Polski i 1 wicemistrza Olimpiady
Młodzieży, 1 tytuł mistrzowski i 1 wicemistrzowski zespołowo oraz brązowy medal Mistrzostw Europy.
- 1 klasę mistrzowską międzynarodową, 7 klas pierwszych, 3 klasy drugie i 5 trzecich.
- do Kadry Narodowej powołano pięcioro zawodników i jedną zawodniczkę do Kadry Olimpijskiej.
- w końcowej klasyfikacji I ligi kobiet za rok 2014, UKS Piątka zajął II miejsce.
- II miejsce w finale Ligi Młodzików
 

 

2014-10-06 14:24:59
Kategoria: Aktualności

Mistrzostwa Polski Studentów, Kraków  4.10.2014

Aleksandra Róg, wychowanka UKS „Piątki” i studentka Uniwersytetu Łódzkiego zdobyła w Krakowie
brązowy medal oraz tytuł Wicemistrzyni Polski, strzelając w konkurencji Ł-AB 1213 punktów.
 
2014-09-29 15:42:51
Kategoria: Aktualności

LXXVIII Mistrzostwa Polski Seniorów, Boguchwała 27-28.09.2014

W odbywających się w ostatni weekend września Mistrzostwach Polski Seniorów triumfowała
nasza zawodniczka Justyna Mospinek–Kluz. Justyna, która z wynikiem 1343 punktów
była pierwsza po rundzie kwalifikacyjnej, utrzymała prowadzenie i w finale pokonała
reprezentantkę ULKS Grot Zabierzów 6:5.
Druga z zawodniczek UKS „Piątki”, Aleksandra Róg zakończyła zawody na dobrym, 20 miejscu.

GRATULUJEMY !

 

 

2014-09-27 13:30:52
Kategoria: Aktualności
W odbywającym się 20 września OTK nasz klub był licznie reprezentowany przez zawodników z każdej kategorii.
Złoty medal zdobyła nasza seniorka Justyna Mospinek- Kluz,
oraz strzelający w kategorii juniorów młodszych Radosław Olczyk.
Trzecie miejsce i brązowy medal wywalczyła juniorka Hanna Górska.

Wyniki

Seniorki:
1 miejsce – Justyna Mospinek-Kluz
7 miejsce – Aleksandra Róg

Seniorzy:
10 miejsce – Grzegorz Bogusławski

Juniorki:
3 miejsce – Hanna Górska

Juniorzy:
10 miejsce – Artur Dębowski

Juniorki młodsze:
4 miejsce – Angelika Rudo

Juniorzy młodsi:
1 miejsce – Radosław Olczyk
4 miejsce – Wiktor Snarski
10 miejsce – Paweł Karlikowski
11 miejsce – Kacper Wojtunik
12 miejsce – Krzysztof Gancarz
 

2014-09-15 13:41:50
Kategoria: Zawody
Startujący w Mistrzostwach Polski młodzicy UKS „Piątki” podobnie jak ich starsi koledzy,
pokazali wysoki poziom sportowy.
Tytuł Mistrza Polski w kategorii młodzików starszych zdobył z wynikiem 1330 punktów Wiktor Snarski.
Złoty medal wywalczył również zespół młodzików starszych w składzie:
    Wiktor Snarski, Paweł Karlikowski, Kacper Wojtunik i Krystian Świerczyński.

Wyniki

Młodzicy starsi:
1 miejsce – Wiktor Snarski
7 miejsce – Paweł Karlikowski
12 miejsce – Kacper Wojtunik
22 miejsce – Krystian Świerczyński

Młodzicy młodsi:
10 miejsce – Łukasz Pyżuk
51 miejsce – Marcin Stolarz
52 miejsce – Aleksander Szembek

Młodziczki młodsze:
27 miejsce – Angelika Kotecka
42 miejsce – Aleksandra Szymaniak
 

2014-09-08 13:35:59
Kategoria: Zawody
Klubowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Kraków 6-7.09.2014
W Krakowie ekipa juniorów młodszych z UKS „Piątki” ponownie pokazała
wysoki poziom sportowy i wróciła do domu z medalem.
Zespół juniorów młodszych w składzie:
Radosław Olczyk, Wiktor Snarski oraz Robert Pawłowski zajął w klasyfikacji końcowej trzecie miejsce.

Wyniki

Juniorzy młodsi:
14 miejsce – Paweł Karlikowski
18 miejsce – Radosław Olczyk
33 miejsce – Krzysztof Gancarz
47 miejsce – Kacper Wojtunik
 

2014-08-05 14:52:32
Kategoria: Aktualności
Na stronie WORLDARCHERY.ORG znajduje się krótki wywiad z naszą Mistrzynią
po zdobyciu brązowego medalu w drużynie podczas Mistrzostw Europy
 
kliknij tutaj 
2014-08-05 14:37:02
Kategoria: Aktualności

 

 

Bardzo dobrze zaprezentowali się podczas najważniejszych zawodów sezonu zawodnicy naszego klubu...
W finale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży rozegranej w Nowej Rudzie, Radosław Olczyk
stoczył zacięty pojedynek z zawodnikiem łódzkiego Społem Markiem Szafranem. Mimo prowadzenia 4 : 0
Radek uległ reprezentantowi kraju na Młodzieżowe Igrzyska Olimpijskie i Puchar Świata 6 : 4 zdobywając
srebrny medal i tytuł wicemistrza Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
Podczas ostatniego weekendu w tropikalnych warunkach, w Kielcach rozegrano Mistrzostwa Polski Juniorów.
Bardzo dobrze spisała się w nich Hanna Górska, która w drodze do półfinału , po wygraniu dwu pojedynków
w barażu i pokonaniu wielokrotnej reprezentantki kraju Marleny Wejnerowskiej z Łucznika Żywiec 6 : 2 , uległa
zwyciężczyni mistrzostw Kindze Milaszkiewicz z Mewy Kołobrzeg zdobywając brązowy medal i tytuł
II wicemistrzyni Polski Juniorów.
Trzeci tytuł wicemistrzowski, tym razem w Mistrzostwach Europy w drużynie zdobyła kolejna zawodniczka
UKS Piątak Justyna Mospinek-Kluz.
W sierpnia zawodnicy Piątki wyjeżdżają nad morze na kolejne zgrupowanie, /pierwsze odbyło się w lipcu w Zakopanem/
gdzie będą szlifować formę przed kolejnymi zawodami.
We wrześniu silna grupa młodzików będzie w Głuchołazach broniła tytułów zespołowego i indywidualnego
Mistrza Polski Młodzików, a Justyna Mospinek-Kluz w Boguchwale koło Rzeszowa stanie do boju
o utrzymanie tytułu Mistrzyni Polski.
 
2014-07-28 13:30:38
Kategoria: Aktualności

LXIII Mistrzostwa Polski Juniorów, 25 – 27 lipca 2014 r. Kielce

W ostatni weekend lipca czworo naszych zawodników: Hanna Górska, Magdalena Sławińska, Artur Dębowski
 oraz Radosław Swędrak rywalizowało w LXIII Mistrzostwach Polski Juniorów w Kielcach.
Sukcesem może pochwalić się Hanna Górska, która, sklasyfikowana po kwalifikacjach na 11 miejscu,
w rundzie eliminacyjnej dotarła do 1/2 finału. W swoim ostatnim pojedynku nasza reprezentantka mimo
rewelacyjnego strzelania została pokonana przez zawodniczkę KS Mewa Kołobrzeg i zawody zakończyła na 3 miejscu,
zdobywając brązowy medal oraz tytuł II Wicemistrzyni Polski Juniorów na rok 2014.
Dobrą formę pokazał również Artur Dębowski, który w końcowej klasyfikacji uplasował się na 12 miejscu.
Druga z naszych juniorek, Magdalena Sławińska, 25 po rundzie kwalifikacyjnej zakończyła rywalizację na 28 miejscu.
Nasz mikst w składzie Hanna Górska i Artur Dębowski zajął 9 miejsce.

Wyniki

Juniorki
3 miejsce – Hanna Górska
28 miejsce – Magdalena Sławińska

Juniorzy
12 miejsce – Artur Dębowski
68 miejsce – Radosław Swędrak

Mikst
9 miejsce – Hanna Górska, Artur Dębowski

  


 

2014-07-21 14:40:11
Kategoria: Aktualności

W przedstawionym przez Polski Związek Łuczniczy składzie kadry narodowej na drugie półrocze 2014 roku znalazło się aż czworo naszych zawodników:
Justyna Mospinek-Kluz
Hanna Górska
Angelika Rudo
Artur Dębowski
 

2014-07-21 14:30:22
Kategoria: Aktualności

XX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, 18-20 lipca 2014 Nowa Ruda


W miniony weekend nasi juniorzy młodsi walczyli w XX Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, która odbyła się w Nowej Rudzie. Także tym razem zaprezentowali wysoki poziom sportowy, niezbicie potwierdzony wynikami.
Wielki sukces w kategorii juniorów młodszych odniósł Radosław Olczyk.
Po strzeleniu rundy WA 1440, Radek uplasował się z wynikiem 1238 punktów na dobrym, 14 miejscu. Pozytywne zaskoczenie przyniosła runda eliminacyjna, w której nasz zawodnik brawurowo dotarł do finału i zmierzył się z zawodnikiem KS Społem Łódź, Markiem Szafranem. Po zaciętej walce nasz reprezentant niestety uległ przeciwnikowi 6:4, co dało mu srebrny medal oraz tytuł Wicemistrza Polski.
W konkurencji zespołowej drużyna UKS Piątki w składzie Radosław Olczyk, Krzysztof Gancarz i Robert Pawłowski uplasowała się w rundzie kwalifikacyjnej na 10 miejscu z wynikiem 3516 punktów. W klasyfikacji końcowej nasi juniorzy młodsi awansowali i znaleźli się na 6 miejscu.
Nasz mikst Angelika Rudo oraz Radosław Olczyk zajął w konkurencji zespołów mieszanych 14 miejsce.

Wyniki

Juniorki młodsze
60 miejsce – Angelika Rudo

Juniorzy młodsi
2 miejsce – Radosław Olczyk
22 miejsce – Krzysztof Gancarz
49 miejsce – Robert Pawłowski

Juniorzy młodsi drużynowo
6 miejsce – Radosław Olczyk, Krzysztof Gancarz, Robert Pawłowski

Mikst
14 miejsce – Angelika Rudo, Radosław Olczyk
 

2014-06-23 12:57:57
Kategoria: Aktualności

W dniach 21 i 22 czerwca 2014 w Zgierzu odbył się turniej kwalifikacyjny do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży  

2014-06-17 13:38:54
Kategoria: Aktualności

Mistrzostwa Miasta Zgierza 2014, 14 - 15. 06. 2014 r. Zgierz

  relacja foto

W Mistrzostwach Miasta Zgierza UKS „Piątka” była reprezentowana przez zawodników z każdej kategorii wiekowej, którzy ponownie osiągnęli bardzo dobre wyniki.
Złoty medal w kategorii seniorek zdobyła Justyna Mospinek-Kluz, natomiast w kategorii juniorek srebro wywalczyła Hanna Górska, a brąz – Magdalena Sławińska. Rewelacyjny wynik osiągnęła juniorka młodsza Angelika Rudo, która strzeliła 1252 pkt. i zajęła drugie miejsce.
Srebrny medal trafił również do Angeliki Koteckiej strzelającej w kategorii młodziczek młodszych. Brązowy medal wywalczył nasz młodzik Łukasz Pyżuk oraz jego starszy kolega strzelający w kategorii juniorów młodszych, Krzysztof Gancarz.
W kategorii młodzików starszych podium należało do zawodników UKS „Piątki”: pierwsze miejsce zajął Wiktor Snarski, drugie - Paweł Karlikowski, a na najniższym, trzecim stopniu uplasował się Kacper Wojtunik. Również nasze najmłodsze zawodniczki strzelające w kategorii dziewczynek nie pozostawiły szans rywalkom z innych klubów. Złoto powędrowało do Julii Klimkiewicz, srebro zdobyła Małgorzata Tomala, natomiast brąz – Daria Majewska. W kategorii chłopców pierwsze miejsce zajął Kacper Makowski.
Podczas Mistrzostw nasi młodzicy w składzie: Wiktor Snarski, Paweł Karlikowski, Łukasz Pyżuk i Marcin Stolarz zdobyli 2366 pkt. w Ogólnopolskiej Lidze Młodzieżowej.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy!

Wyniki

Seniorki
1 miejsce – Justyna Mospinek-Kluz

Juniorki
2 miejsce – Hanna Górska
3 miejsce – Magdalena Sławińska

Juniorzy
5 miejsce – Artur Dębowski
6 miejsce – Bartłomiej Olczyk

Juniorki młodsze
2 miejsce – Angelika Rudo

Juniorzy młodsi
3miejsce – Krzysztof Gancarz
4 miejsce – Radosław Olczyk

Młodziczki starsze
4 miejsce – Ewelina Wasiela

Młodzicy starsi
1 miejsce – Wiktor Snarskiego
2 miejsce – Paweł Karlikowski
3 miejsce – Kacper Wojtunik
4 miejsce – Krystian Świerczyński

Młodziczki młodsze
2 miejsce – Angelika Kotecka
5 miejsce – Aleksandra Szymaniak
 

Młodzicy młodsi
3 miejsce – Łukasz Pyżuk
5 miejsce – Marcin Stolarz
9 miejsce – Mateusz Domański

Dzieci – dziewczynki
1 miejsce – Julia Klimkiewicz
2 miejsce – Małgorzata Tomala
3 miejsce – Daria Majewska
4 miejsce – Amelia Kozłowska

Dzieci – chłopcy
1 miejsce – Kacper Makowski
4 miejsce – Łukasz Kotecki


Eliminacje Strefowe do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 14 – 15. 06. 2014r. Zgierz

W odbywających się łącznie z Mistrzostwami Miasta Zgierza 2014 Eliminacjach Strefowych kwalifikację na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży wywalczyła juniorka młodsza Angelika Rudo oraz dwaj juniorzy młodsi: Radosław Olczyk i Krzysztof Gancarz.


 

2014-05-27 12:08:52
Kategoria: Zawody

IX Międzynarodowy Memoriał Mieczysława Nowakowskiego 24 - 25 maja 2014 Warszawa

Startujący w IX Międzynarodowym Memoriale Mieczysława Nowakowskiego zawodnicy UKS „Piątki” po raz kolejny w tym sezonie pokazali świetną formę.
W kategorii seniorek z wynikiem 1333 punktów zwyciężyła Justyna Mospinek-Kluz. Złoty medal wywalczyła również juniorka Hanna Górska, strzelając 1187 punktów. Brązowy medal powędrował do juniorki młodszej Angeliki Rudo. Gratulujemy!


Wyniki

Seniorki
1 miejsce – Justyna Mospinek-Kluz

Juniorki
1 miejsce – Hanna Górska

Juniorzy
10 miejsce – Artur Dębowski

Juniorki młodsze
3 miejsce – Angelika Rudo

Juniorzy młodsi
8 miejsce – Radosław Olczyk
9 miejsce – Krzysztof Gancarz
 

2014-05-20 11:55:33
Kategoria: Zawody

I Turniej Kwalifikacyjny juniorów młodszych do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
17 - 18 maja 2014 Kraków

17 i 18 maja nasi juniorzy młodsi rywalizowali w Krakowie w I Turnieju Kwalifikacyjnym.
Świetną formę zaprezentował Robert Pawłowski, strzelając 1178 punktów, co dało mu 11 miejsce oraz kwalifikację do OOM. Radosław Olczyk zajął 26 miejsce z wynikiem 1123 punktów, a Krzysztof Gancarz – 31 miejsce. Jedyna juniorka młodsza z naszego klubu Angelika Rudo zakończyła zawody na 20 miejscu.
Robertowi gratulujemy zdobytej kwalifikacji, a za pozostałych będziemy trzymać kciuki podczas kolejnych zawodów!

 

2014-05-12 12:33:32
Kategoria: Aktualności

Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny seniorów, juniorów i juniorów młodszych
I Liga Kobiet i Mężczyzn 10. 05. 2014 r. Kielce

Napisał: uks5
2014-04-12 12:19:51
Kategoria: Zawody

IV Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików   Zgierz 22-23.03.2014 r.

Napisał: uks5
2012-11-28 07:34:22
Kategoria: Aktualności
Napisał: uks5



Następna strona: Kategorie

PDF Wydrukuj tę stronę